Przed PŚ w Lillehammer: Małysz zadowolony, Kuttin ostrożny

 • 2005-12-02 14:45
Już dziś o godzinie 16-tej, czołowi skoczkowie Pucharu Świata oddadzą pierwsze oficjalne skoki na olimpijskiej skoczni w Lillehammer, gdzie z powodu braku śniegu przeniesiono konkursy w Trondheim. Po treningach w Zakopanem zadowolony ze swojej formy jest Adam Małysz.

"Potrenowałem w spokoju w Zakopanem. Skoki były całkiem dobre. Cieszy mnie, że skakałem równo, stabilnie. Jadę do Lillehammer spokojny. Nie powinno być źle, choć już u progu sezonu widać, że rywale są bardzo mocni" - stwierdził nasz najlepszy skoczek.

"O miejscu w Lillehammer nie chcę mówić. Jeśli skocze dobrze i daleko, to lokata powinna być niezła" - dodał Małysz.

Zawodów na skoczni w Lillehammer obawia się natomiast nieco trener Heinz Kuttin, a to głównie z powodu zmiennego wiatru, jaki często występuje na tym obiekcie.

"Ta skocznia jest dziwna. Głównie z powodu wiatru, który może bardzo wpłynąć na wynik zawodów" - powiedział Heinz Kuttin.

Na razie trener polskiej kadry nie chce oceniać swoich podopiecznych.

"Daliśmy sobie trochę czasu, na pierwsze refleksje przyjdzie czas po konkursach w Harachovie" - zapowiada trener polskiej kadry.

Tadeusz Mieczyński, źródło: Gazety Wyborczej i Dziennika Polskiego
oglądalność: (5375) komentarze: (31)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  Zadowolenie.

  Kto jest jeszcze zadowolony oprucz A.Małysza.???????????

 • anonim

  No niby tak , masz racje ,
  @ Boy
  ale wiesz , zawsze jest tak , że kibic ma jakąś nadzieję , na to ,że nareszcie inni dolączą do Adama i będzie druzyna ,
  a tu kiszka , narazie nic.
  Kurcze może dac im redbula do picia :)
  albo cos , bo ja juz sama nie wiem od czego to zalezy ,że jeden skacze jak zaczarowany a inni jak lunatycy :))

 • Boy profesor

  No dobra nasi potrenowali sobie w Zakopanem, ale co to dało? Nic! Nasi skaczą tak samo jak skakali nic się nie zmieniło! Możemy jedynie liczyć na dobre skoki Małysza jak zawsze. Nasi potrafią skoczyć dobrze raz albo dwa ale tylko w treningach... Jak przyjdzie czas na kwalifikacje lub konkurs to mizeria. Jak zawsze...

 • anonim

  mosiek
  chyba miales sen :))))))))))

 • anonim

  Coraz bardziej , zaczynam sie przekonywac , ze nasi dobrze zrobili wracając do kraju i spokojnue trenowali ,
  pozostanie nic by im nie dalo ,
  inni zostali i co ??? cala czolówka na treningach skacze tak , jakby to byly ich pierwsze skoki na tej skoczni.

 • anonim
  trening

  cos czolowka na treningu sie nie popisuje... co to wrozy przed zawodami? kolejne niespodzianki?

 • anonim

  jest trasmisja w ty z klasyfikacj EUROSPORT]

 • anonim

  Czy wy widzicie to co ja?
  aktualne wyniki 2 trenignu
  3 Polaków na czele Mateja, Bachleda po 124.5, Długopolski 121 m :D
  no nieźle, nieźle :D

 • jack początkujący
  oooooooo

  W drugi treningu chyba na dopalaczach chłopaki pojechali,hi,hi...na razie...

 • anonim
  tragicznie

  @ Dreamax
  Tym gorzej dlanaszych.Poza Małyszem reszta nie skakała razem z czołówką.

 • anonim
  trening

  1 trening udany dla polaków dobre skoki bachledy długopolskiego troszku zawiódł stoch który miał nieco trudniejsze warunki małysz bardzo dobrze 122 metry!!! tak trzymac

 • ZKuba36 profesor
  1. trening

  Wyniki zadziwiające. Ale to tylko trening.

 • anonim
  zwaracam honora

  @Dreamax zwracam honora
  ale napisalem tuz po skoku malysza nie wiedzialem jak reszta skoczy

 • anonim
  wyniki 1 tren.

  @rafikoza
  Cała czołówka skakała z niższej belki sądząc po wynikach.najpierw patrz,potem pisz!

 • anonim

  Mateja za mocno odbijał się od dna i dno się załamało.

 • anonim
  trening

  w treningu cienizna

 • anonim
  czarno widzę

  Mateja drugi tylko dlaczego od końca
  Stoch i Bachleda niewiele lepiej

 • anonim

  jest relacja na zywo?

 • anonim

  Malysz znow wygra kot tak sadzie niech sie dolancza

 • anonim

  mam nadzieję, że prócz Małysza inni nasi reprezentanci wejdą do "trzydziestki"

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).