Szczęśliwego Nowego Roku 2006!

 • 2005-12-31 20:12

Wchodzimy w Nowy Rok 2006. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim naszym Czytelnikom, skoczkom, trenerom, działaczom najserdeczniejsze życzenia:

Sukcesów, optymizmu, pogody ducha i uśmiechu każdego dnia, jak najmniej trosk i zmartwień oraz aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł spełnienie najskrytszych marzeń.

Redakcja Skijumping.pl


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5079) komentarze: (33)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  to problem skoczkow:)

 • jozek_sibek redaktor
  Polacy

  Nie najlepiej zaczął się Nowy Rok dla naszych skoczków narciarskich.
  21-Małysz
  29-Stoch
  39-Mateja

  70-Bachleda-w Kwalifikacjach 31.12.2005r.

 • anonim

  @Matylda. A gdzie Ty się wybierasz :(((

 • Matylda początkujący
  Forma to jedno - człowiek się liczy...

  Drogi Stacho!

  Nie zdajesz sobie z pewnością sprawy z tego, jak bardzo mnie Twoje człowiecze słowa poruszyły... w takich momentach oczy wilgoć ogarnia... Swoim pisaniem, miły Stacho, zajrzałeś do głębi duszy małego dziecka, które przynosiło do domu same piątki, by jego mama mogła chwalić się nimi przed kumoszkami, dalszą rodziną i koleżankami w pracy, zapominając przy tym pochwalić własne dziecko. A temu dziecku z kolei zapadł w pamięci ze szkolnych lat najbardziej skrzywiony wyraz maminej twarzy, gdy musiała odpruwać tarczę wzorowego ucznia od szkolnego granatowego mundurka z białym marynarskim kołnierzem. Matylda to nie zaślepiona bałwochwalczyni Mistrza z Wisły, w Matyldy pisaniu odnajdziesz cząstkę jej osobistego życia i wielu, wielu przykrych doświadczeń ponieważ w naszym narodzie duma, miłość i euforia mieszkają po sąsiedzku ze wstydem, szyderstwem i ogromnymi predyspozycjami do poniżania drugiej osoby. Dlatego śmiem twierdzić, że w naszym kraju nie ma zbyt wielu prawdziwych kibiców Adama Małysza – natomiast kibiców długich skoków Adama jest/było bez liku, można by ich wiązać w pęczki i podawać sobie z rąk do rąk jak wzorowe szkolne świadectwa z czerwonym paskiem...

  Dziękuję Ci zatem nadobnie za wszystko!
  „Tfoja” Janina Hanna alias Matylda

  Równie serdecznie dziękuję Ci Rhino-Marcinie – Twoje „Jesteśmy z Tobą!” jest tak samo sympatyczne i miłe jak komentarz Barnaby.

  WSZYSTKIM bez wyjątku życzę, abyśmy stali się w tym Nowym Roku po prostu lepszymi, bardziej wyrozumiałymi, wielkodusznymi i wspaniałomyślnymi ludźmi. Każdy z osobna i wszyscy razem jako mała społeczność forumowa. Trzeba zawsze zaczynać od siebie.

  Ostatnia sygnaturka:
  Bywajcie, drodzy przyjaciele, pamiętajcie o ogrodach, Adamie Małyszu i Agnieszce Osieckiej.
  Kiedyś tu jeszcze wrócę...

 • air show początkujący

  Przyłączam się do życzeń; wszystkiego najlepszego i niech sie okaże, że jestem niepoprawnym pesymistą.

 • ZKuba36 profesor
  Zyczenia

  REDAKCJI NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PORTALU INTERNETOWEGO Zyczę zdrowia, cierpliwości i wytrwałości. Ew. błędy wybaczam
  i proszę o wybaczenie. TAK TRZYMAĆ!!!
  DZIAŁACZOM- wydębienia od sponsorów jak najwięcej kasy nie tylko dla siebie ale również dla polskich skoczków, trenerów
  i klubów.
  TRENEROM- aby Wasi zawodnicy skakali
  10 m dalej.
  ZAWODNIKOM- aby nie zawodzili trenerów
  i spróbowali zrealizować moje życzenia dla
  trenerów. Reprezentantom na PŚ i CoC
  życzę takiej koncentracji, aby przynajmniej
  w jednym konkursie 3. Polaków stanęło na
  podium. Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko przed Wami. Z każdym można
  wygrać!
  FORUMOWICZOM- kulturalnych "kłótni"
  a przede wszystkim żebyśmy mieli o kogo
  swię "kłócić". No i wielu wielu emocji i samych przyjemnych niespodzianek!!!

 • anonim

  Nawzajem:))!!!

 • Forest początkujący
  Pamięć...

  Łzy mi się dzisiaj cisnęły do oczu kiedy pokazywali gole Polaków w el. MŚ. Te chwile spędzone przed TV, te okrzyki radości i... wkurzni sąsiedzi. Mam nadzieje że po tym roku będą łzy spływać z powodu złota olimpijskiego Małysza. Jedno ma w sercach kibiców, którzy pamiętają nieudolność organizatorów w Park City kiedy to nie byli w stanie zauważyć głupiej dziury wydrążonej na skoczni :[

 • anonim
  2006

  Najserdeczniejsze życzenia dla naszej forumowej gwiazdki Matyldy ;). Jesteśmy z Tobą.
  Trzymajcie się wszyscy!

 • anonim
  wszystkim

  Składam Wam wszystkim naj naj życzenia aby nowy rok był dla Was radosny i spokojny. Jednak trudno mi odnaleźć choć cień optymizmu dla polskich skoków i nie mam czasu na wzruszające poemy. Niech zwycięży najlepszy i basta.

 • lukas początkujący

  a ja zycze wszystkim finofankom aby sie opamietaly i kibicowaly malyszowi czyli naszemu rodakowi a nie finom.

 • anonim

  2006 2006 2006 wygrana dzisaj Małysza

 • jozek_sibek redaktor
  Życzenia

  Wszystkiego dobrego już w 2006r.
  Zawodnikom,trenerom,redakcji i wszystkim fanom skoków narciarskich.
  Nawet tym co piszą b.krytycznie o polskich skokach-może kiedyś zrozumieją, jak cięzko osiagnać dobry wynik w sporcie wyczynowym.

 • anonim

  Mistrzowi w ktorego wierzyc bede do konca , calej kadrze i ekipie trenerow zycze wszystkiego najlepszego w 2006 r. !!!!
  to samo dla Redakcji Skijumping.pl i forumowiczow !
  I love U @ll :)))))) ;*

 • harry stały bywalec
  Zdrowia

  Co tu sie rozpisywac. Wszystkiego najlepszego w nowym Roku a najbardziej ZDROWIA.


  Malysz niech wraca do Hal --potrenowac w spokoju.

 • anonim

  @ mch

  a co my mamy do stracenia , już teraz nic ,
  mnie to juz obojetne kto bedzie skakal , w PS , byle tylko Adam się nie zalamal , bo to by byla katastrofa ,
  Marcin , faktycznie nadaje się na PK , na PS , nie bardzo ,
  drużyny już nie będzie i kropka ,
  więc jaka to różnica kto będzie teraz skakal ,
  dla mnie żadna , jedyną naszą nadzieją jest nadal Adam ,

 • anonim
  DSADSAD

  www.twierdza.kom.pl - Zobaczcie to !!!!!

 • anonim

  KUTTIN GADAŁ, ŻE BACHLEDĘ ZASTĄPI ŚLIŻ !!!!!! NIESPODZIEWAŁEM SIĘ TEGO WEDŁUG MNIE BĘDZIE SKAKAŁ JESZCZE GORZEJ OD MARCINA

 • anonim
  Najlepszegoooo!!!!

  AAA!!!!!!

 • anonim

  Wszelkiego szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2006 dla Redakcji ,fanów i skoczków, dalekich lotów dla Adama i ekipy, zdobycia 2006 punktów w pucharze Świata i medalu olimpijskiego (przynajmniej jednego) oraz rozmnożenia narciarskich talentów w Polsce życzy
  WIERNA FANKA ( nie zawsze optymistka)!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).