Muzyczny start Turnieju Nordyckiego w Kuopio

 • 2006-02-28 15:51

Nie tylko sportowo, ale także muzykalnie rozpocznie się tegoroczny Turniej Nordycki. Przed sporą liczbą fanów w Kuopio zaprezentuje się grupa Kroisos złożona z fińskich skoczków i kombinatorów norweskich.

Zespół w składzie Ville Kantee, Jussi Hautamäki, Olli Happonen i Jarkko Saapunki, wystąpi 7 marca 2006 roku o godz. 23:00 w "Show&Dance Night Club Estrada" w Kuopio. Tym samym Kroisos rozpocznie swoją długo wyczekiwaną trasę koncertową.

Występ śpiewających sportowców został wpisany do oficjalnego programu zawodów Pucharu Świata w Kuopio. Chłopaki wykonają piosenki z nowego albumu "Crap Collection", który już w marcu będzie można zamówić za pośrednictwem stron www.kroisos.tk. Oprócz utworów z nowej płyty zagrają także starsze utwory, takie jak "Suomen Kevein Mies" oraz oficjalna piosenkę Mistrzostw Świata Lahti 2001 "Sinivalkoiset Taistelee".

"Tak naprawdę nie chcieliśmy zaczynać naszej oficjalnej trasy koncertowej w Kuopio, ale po tym gdy niektórzy założyli, że robimy w społeczeństwie za małpy, postanowiliśmy wystąpic właśnie tutaj" - żartuje Jussi Hautamäki, jeden z nielicznych członków Kroisos, który nadal startuje w Pucharze Świata. "Naturalnie chcielibyśmy zaprezentować się także przed szerszą publicznością. W nadchodzących miesiącach chcielibyśmy wystąpić w Niemczech, Polsce oraz w kilku innych państwach" - powiedział wokalista zespołu, Ville Kantee.

Daty i miejsca koncertów zostaną umieszczone na oficjalnej stronie zespołu w momencie, gdy zostanie ustalona już całą trasa koncertowa.


Karolina Kwiecień, źródło: Informacja własna
oglądalność: (10111) komentarze: (21)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  lubię adama małysza

  fajny jest ADAM MAłYSZ

 • Malyszomaniak bywalec

  Odrabiam zaległości

 • anonim

  Śliczny facet na zdjeciu...ehhh hehe

 • anonim

  jak jakis metal grają to przyjade na ich trse koncertowa

 • anonim
  ;|

  Co jak co ale talentu to oni za bardzo nie maja:P Takie to jakieś nieudolne:P

 • anonim
  Arabs

  www.arabsinaspic.com

 • Karolina początkujący

  To co napisałam wcześniej to była IRONIA!! Po prostu nie dokońca wierzę, że ludzie są aż tak utalentowani i potrafią wszystko!! Kazdy ma jakiś talent, inni zwą to "darem od Boga" i należy to coś w sobie znaleźć. Poprostu nie dokońca jestem przekonana, czy oni są w stanie cokolwiek zaśpiewać... Dlatego porównałam ich właśnie do tych "wybitnie uzdolninych" "piosenkarek"

 • anonim
  -

  ja tych skoczków nie znam jedynie Jussi hautameki ale fajnie że grają a na jakich instrumentach ?

 • lol początkujący
  Shakira i Britney utalentowane?

  Jedna warta drugiej,z nich takie artystki jak u nas z Marty Wisniewskiej.. playback playback i jeszcze raz playback:P

 • velianka początkujący
  adres?

  a jaki jest adres ich stronki? może ktoś podać?

 • anonim

  Karolina, lepiej by było tak jak Shakira...

 • anonim
  a co z Arabami?

  Szkoda, ze nie wystapi zespol Ingebrigtsena Arabs in Aspic ... :(

 • Karolina początkujący

  Ale niektórzy są utalentowani: śpiewają, skaczą, a tańczyć też będą?? Proponuję tak jak Jessica Simpson albo Brit :oD

 • witam bywalec

  Oglądałem kiedyś "Szansę na sukces" z polskimi sportowcami. To nie brzmiało dobrze :))) Mam nadzieję, że Ville Kantee nie zajmuje się muzyką jedynie z nudów :)))

 • anonim

  fajnie, że wspomnieli o Polsce. mogliby zrobić rundkę po naszym kraju :) jedna moja koleżanka już nie może się doczekać, bo jest wielką fanką Ville! pewnie się wybierze na koncert, jeśli będzie u nas, a ja się podepnę do niej, już z powodów czysto muzycznych ;)
  ps. składy tych zespołów nieco się różnią

 • anonim
  ;]

  @olik_solec ja mam 2 piosenki :D
  fajnie ze zajmuja sie czyms innym:D

 • Aino początkujący
  ...

  Przypadkiem kiedyś tak:-)

 • elf początkujący
  :)

  a czy ten zespol nie nazywal sie kiedys przypadkiem Vieraileva Taehti ? :)

 • MarcinBB redaktor

  są fragmenty utworów na ich stronce.
  fajne ;-)

 • anonim
  dylemat

  Zawsze w takich sytuacjach mam wątpliwość, czy to odcinanie kuponów od przemijającej sławy czy druga, równie wielka, pasja. Tym razem werdykt na korzyść zawodników.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).