Isak Grimholm przeszedł operację

 • 2006-03-17 19:07
Reprezentant Szwecji - Isak Grimholm - podczas Mistrzostw Szwecji na dużym obiekcie, które odbyły się 26 lutego w Falun, odniósł kontuzję kolana. Początkowo stwierdzono, iż kontuzja nie jest poważna i zawodnik pojechał na konkursy Turnieju Nordyckiego do Lahti.

Podczas skoków treningowych, młody Szwed narzekał jednak na silny ból przy lądowaniu i ostatecznie podjął decyzję o powrocie do domu.

Po szczegółowych badaniach okazało się, że Isak ma zerwane wiązadło krzyżowe w kolanie i musi być operowany. Zabieg został przeprowadzony wczoraj, w Sztokholmie i obyło się bez żadnych komplikacji.

"Operacja była udana i już dziś lecę do domu, a jutro rozpoczyna się rehabilitacja. Niestety minie trochę czasu, zanim znów będę mógł skakać, być może nawet pół roku." - powiedział Isak Grimholm.

Sympatycznemu zawodnikowi życzymy jak najszybszego powrotu na skocznię.

Vicktoria Murawska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8196) komentarze: (11)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  To jest ta kontuzja co wtedy kiedy sie wywalił jak skoczył 130m w Falun?

 • anonim
  forum

  http://65231.rapidforum.com/ tu jest nieoficialne forum prawie oficialnej strony Szwedów, jest też po polsku

 • anonim
  @TAD

  Popieram apel @dziadka
  Na górze powinien byc artykuł cieszący sie największym zainteresowaniem, lub najważniejszy danego dnia. Taki "TOP DNIA"

 • anonim
  @TAD

  A może by tak założyć blokadę na przekleństwa ???
  Chyba da się coś takiego zrobić ?
  Lub do takich komentarzy doczepiać automatycznie tabliczkę

  "BURAK NA FORUM, UWAGA GRYZIE !"

  (Zaznaczam,że pomysł nie jest mojego autorstwa,ale ja go tylko przekazuję)

 • anonim
  @redakcja

  Czy znów musi się odezwać @Ushuaia, żebyście dopiero wtedy raczyli zbanować post tego matoła na czerwono. Może więcej własnej inicjatywy? A może wystarczy tym razem moje żądanie? Nalegam.

 • anonim
  @kutas

  mnie to nie obchodzi ze masz gdzies szwedow ja zycze Isakowi powrotu do zdrowia

 • anonim
  Ravi

  Ja już chyba to mówilam Tobie , ale powtórzę ponownie ,
  WIELKIE DZIEKI , za tak wspaniale teksty , wszak to o moim "motylku ",

  w moim przypadku , nie wiem , czy kiedykolwiek ktos go zastąpi :) prawdopodobnie , nie ,
  ale czas pokaże ,

  to mile co znów napisales poniżej ,
  Serdecznie pozdrawiam.

 • dziadek początkujący
  Kochana Redakcjo...

  Ja rozumiem, ze newsa trza dac na top.

  Ale dajcie sie sponiewierac zwoennikom roznych opcji...

  Na TOP DAJCIE TRN NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY TEMAT.

  @tad:
  nie zdejmoj z topu tematu o duzej ilosci komentarzy na rzecz tych nowszych...

  Nie zawsze nowosci sa lepsze od standardow:)

 • anonim

  dlaczego nie ma flmow z lillehammer???

 • Ravi początkujący
  Gdy "dziękuję", znaczy tak mało...

  Bo przecież dziś w moich "wirtualnych ustach" tyle właśnie znaczy...
  Ale muszę to napisać: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!

  Początkowo nie wiedziałem jak się dowiedzieliście/łyście, ale teraz już zauważyłem, gdzie zostawiłem informację...

  @Fanka

  Bardzo przepraszam, trochę mi głupio, ale naprawdę wcześniej nie mogłem - twoje zaproszenie na bloga zauważyłem dopiero... przed chwileczką.
  Kiedyś napisałem w jednych z "tutejszych" news - ów, że nie warto być wielkim - np. politykiem, artyststą, czy sportowcem,
  warto być po prostu i "tylko" wielkim...
  Nikt nie wie jednak jak to "bycie" osiągnąć, nie zna na to takiego przepisu...
  Ale Ty to dzisiaj zrobiłaś,
  merci.

  @Usia

  Wiem, że nie lubisz, jak komentuję Twoje teksty, ale teraz muszę to zrobić:

  Jesteś wspaniała! I taka pewnie już zostaniesz...

  @Karolina
  Tobie oczywiście też bardzo dziękuję. A czy Adam jest moją jedyną Muzą? Jedną z nich na pewno, ale, wierz mi, mam jeszcze parę tych innych muz "na oku"...

  @The Rest, przez wielkie "r"

  Przed pozostałymi rówinież niskie chapeau bas!

  Szczególnie przepraszam, jeżeli w tych "pozostałych" osobach zamknąłem również @Matyldę, ale Ty wiesz i tak, co o Tobie myślę
  tzn. za co Cię uwielbiam...

 • anonim

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na skocznię !

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).