Henning Stensrud będzie dalej skakał

 • 2006-05-02 10:10

Henning Stensrud podjął decyzję dotyczącą przebiegu jego kariery. 28-letniego Norwega kibice będa mogli oglądać w zawodach skoków narciarskich również w tym sezonie. W podjęciu decyzji pomógł Stensrudowi Espen Bredesen.

Stensrud zastanawiał się nad rezygnacją ze skoków narciarskich, zwłaszcza po nieudanym dla niego sezonie 2005/2006. W podjęciu decyzji pomógł mu Espen Bredesen, który zadzwonił do niego. "Znam Espena bardzo dobrze, ale teraz planujemy nawiązać bliższą współpracę. On ma pojęcie o wszystkim, wie jak trenować, aby być najlepszym, jestem pewny, że moze mi wyjawić kilka swoich tajemnic" powiedział Stensrud.

Espen Bredesen dodał, że przeprowadzone testy udowodniły, że Stensrud jest najlepiej wytrenowanym zawodnikiem w Norweskim Związku Narciarskim. Bredesen chciałby pomóc Hennigowi w jego karierze, w tym celu chce wykorzystać swoje doświadczenie oraz kontakty. "Stensrud nie potrzebuje żadnej pomocy w treningu, on potrzebuje wsparcia ze strony mentalnej" powiedział Espen Bredesen.

Bredesen uważa, że popełniono błąd, że Stensrud nie otrzymał nominacji do drużyny olimpijskiej. "Teraz Henning musi udowodnić, że jest dobry. Jego potencjał jest olbrzymi. On jest silny, i może walczyć o miejsca z najlepszymi zawodnikami" dodał Bredesen.


Anna Szczepankiewicz, źródło: norwegen.info
oglądalność: (4420) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  Plagiat.

  Niemal identyczny news o Henningu Stensrudzie ukazał się 20.04.2006r nr 5172!!!!!

  2006-04-20 01:34, autor: Vicktoria Murawska, źródło: Eidsvoll Ullensaker BladHenning Stensrud nie kończy kariery.

 • anonim

  no mówili mówili...

 • anonim

  A mówili, że to Romoeren jest liderem norweskich skoczków.

 • anonim

  ech... Fanka też to napisała...:))
  właściwie to wcześniej nie czytałam poprzednich komentarzy więc nie wiedziałam...:)

 • anonim

  uff!! no to super...:))
  bardzo mądra decyzja...:)))))))))))))))

 • anonim

  Bardzo mądra decyzja ,
  wiek 28 lat u zawodnika , to jeszcze nie pora na konczenie kariery ,

  może jeszcze sporo zdzialać w tym sporcie ,
  takie wsparcie , czyli mentalne bylo mu napewno bardzo potrzebne.

 • anonim

  Bardzo miła wiadomość.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).