16-letnia Seyfahrt wygrywa w Park City

• 2006-07-22 17:41
Zaledwie 16-letnia Niemka - Juliane Seyfahrt - zwyciężyła w inauguracyjnym konkursie Pucharu Kontynentalnego Pań, w amerykańskim Park City. Młoda Niemka z notą 235,5 pkt. (96 i 92,5m) wyprzedziła doświadczoną Danielę Irachko (93 i 88,5m) oraz trzecią - Line Jahr (92,5 i 87m).

W czołówce znalazło się również miejsce dla reprezentantek gospodarzy. Na czwartym miejscu zmagania zakończyła Jessica Jerome (89 i 87m), natomiast piąta lokata przypadła Lindsey Van (91,5 i 82,5m), ex aequo z Kanadyjką Katie Willis (89 i 87,5m).

Zobacz aktualną klasyfikację generalną Letniego Pucharu Kontynentalnego Pań...»

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4912) komentarze: (10)

• Boy profesor

A ja proszę o pełne wyniki konkursu oraz oczywiście o wyniki drugich zawodów!

• Emu doświadczony

Mi się podoba mina Juliane na tym zdjęciu, taka nawiedzona. ;)

16 lat i jaki talent!

brawo brawo:) i do tego bardzo ładna;) chodz troche mlodo wyglada na tym zdjeciu:)

@Boy

Pytasz po co maja patrzeć na dziewczyny jak skaczą ??
    a może taki Skupień nauczyłby się czegoś od niej własnie , oni są raczej pzreciwni skokom dziewczyn ale moze dojśc do sytuacji , że to one bedą lepiej skakac niż skoczek z takim doświadczeniem jak on .

Anete podobno dostała podmuch tylnego wiatru, który wgniótł ją w zeskok i skoczyła "tylko" 87,5 metra w I serii.
    Niefortunnie skończył sie wczorajszy oficjalny trening dla Włoszki Lizy Demetz, która przy niewinnie wygladającym upadku złamała przegub(chyba) lewej ręki.

Anette startowała, ale powinęła jej się noga i zajęła 7. miejsce. Tak przynajmniej wyczytałam na czech-ski.

@Fanka
    Po co nasi mają patrzeć jak się skacze oglądając wyniki pań? Niech patrzą na skoczków, którzy w konkursie, w którym oni startowali zajęli miejsca na podium ;] To wystarczy.

Proszę o podanie pełnych wyników tego konkursu!!!

Powie mi ktoś czemu nie startowała Anette Sagen? Gdyby startował to Seyfahrt nie miałaby takiego "łatwego" zadania ;) Ale widać, że Niemka jest w wyśmienitej formie, pokonała zawodniczki klasy światowej, cztery zawodniczki, które uplasowały się za nią są od lat w światowej czołówce. Wielkie brawa dla niej!