Skład fińskiej kadry na LGP w Hinterzarten

 • 2006-08-01 01:14

Już wiadomo, którzy fińscy skoczkowie pojadą na pierwsze zawody z cyklu letniej Grand Prix, które odbędą się 5.08. w niemieckiej miejscowości Hinterzarten. W konkursach weźmie udział sześciu skoczków z Finlandii.

W skład tej drużyny wchodzą: Matti Hautamäki, Tami Kiuru, Janne Happonen, Kalle Keituri, Harri Olli oraz Jussi Hautamäki. Są to zawodnicy, którzy w ostatnim czasie prezentowali się najlepiej spośród innych skoczków.


Alicja Bochenek, źródło: www.hiihtoliitto.fi
oglądalność: (6592) komentarze: (14)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  free baccarat

  After that free baccarat game.

 • Laura początkujący
  -

  @fan
  Bo już to poprawili...

 • fan początkujący
  @laura

  ja widze ze jedzie 6 zawodnikow, i napewno nie mylom mi sie oczy.. ale zapewne ty wiesz lepiej

 • anonim

  @ Nila

  Fajnie by bylo ich wszystkich zobaczyć , z bliska na żywo :))))

  sama nie wiem , czy nie zgłupieję :)) czasem od tego patrzenia tam .
  Ale bylo by milo ich wszystkich zobaczyć.

 • Nila bywalec

  @Fanka
  Morgenstern myśli o występie w zakopanem, ale to nic pewnego.

 • Laura początkujący
  -

  Albo nie zapomnieli, tylko po prostu sześciu startuje...

 • anonim

  NIE MYLĄ CIE OCZY ZAPOMNIELI O KIMS

 • Laura początkujący
  -

  @andbal
  Jak było widać po wynikach ostatnich zawodow w Finlandii, to raczej nie.

  I nie wiem czy mnie oczy znow nie mylą, bo pisze, że jedzie do Hinterzarten siedmiu Finow, a wymieniono sześciu...

 • andbal profesor

  Ikonen nie prezentuje się dobrze ?

 • anonim

  Z Morgim na czele ?? chyba na czole :))))

  Morgi miał niedawno kontuzję , i to nie byle jaką , prawdopodobnie nie zobaczymy go , na LGP , przynajniej na początku:)

 • anonim

  No i proszę , Janne odpoczywa , a nasz ADam znów szaleje , ciekawe czyj to pomysł , żeby go targać po LGP ,

  jego ? czy trenera a może wspólna ?
  nie wiem , ale licze na rozwage i doświadczenie naszego Adama i mam nadzieje , że nikt go do tego nie zmusza.

 • marcinsportowiec początkujący
  @michał

  austria wygra z morgim na czle głupku

 • anonim
  Finowie

  nawet bez Ahonena wygrają

 • anonim

  A Janek wypoczywa :)
  Prawidłowo!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).