Fotorelacja z treningu Norwegów na Wielkiej Krokwi

 • 2006-08-31 18:51
We wtorkowe popołudnie, na Wielkiej Krokwi trenowali skoczkowie norwescy, pod czujnym okiem Miki Kojonkoskiego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
Od początku


Zobacz więcej zdjęć w galerii Skijumping.pl »

Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4509) komentarze: (17)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Mada bywalec
  @mrs.jane


  Nie dziwię się, że Romoeren "nie widzial na oczy". jesteś zywym przykładem na to, że na niektorych kibiców należy patrzeć z przymrużeniem oka.

 • jozek_sibek redaktor
  @mrs.jane.

  Jakim prawem piszesz takie bzdury?

  No może nie chciał zobaczyć..............

 • anonim

  foty ok!
  romoeren to ma zdrowie!w niedziele byl tak skacowany,ze nie widzial na oczy-mial je zamkniete jak dawal autografy...ciekawe jak udalo mu sie skoczyc skoro nic nie widzial!
  jest napradwe niesamowity...nie tylko jesli chodzi o image...pozdrawiam

 • anonim
  @Jaala

  :))) Świetna robota

 • anonim
  @Jaala

  Wytnij to, to nie krytyka.

 • Jaala początkujący
  @Cornel

  Proszę nie wrzeszczeć i nie używać wulgaryzmów, a swoją opinię wyrażać w kulturalny sposób.

 • anonim
  @Tad

  Usuń komentarz Cornela , bo jest wulgarny i z krytyką nie ma nic wspólnego. Jesli chce pokrytykować, to niech to napisze tak, by nie obrażać kibiców odwiedzających portal.

 • anonim
  @Cornel

  1) najłatwiej krytykować, najtrudniej samemu zrobić
  2) jak juz chcesz krytykować, to rób to z kulturą
  3) fotki sa robione na szybko, i bardzo szybko wrzucane na portal, bez obróbki "technicznej", bo nam kibicom zależy na aktualności
  4) fachowcy od fotografii jeszcze nie zamiescili swoich w widocznych miejscach, bo widocznie zrobili o wiele gorsze, niz te na skijumping i muszą je pieczołowicie "domalowywać" i obcinać ;)))

 • anonim

  @Cornel
  fotki są świetne a Twój komentarz jest nie wporządku!!!!

 • anonim
  Krytyka fotek

  [...] F O T K I!!! J A BYM [...] Z ROBOTY TEGO KTO JE ROBIŁ!!!!!!!!!

 • anonim

  Świetne fotki, tylko kogoś na nich bardzo brakuje...

 • anonim
  swietne foty

  Swietne fotki!! Tak trzymac!!

 • jozek_sibek redaktor
  @gf .

  Te same wątpliwośći miałem zaraz po zawodach.
  Przytoczę część uwag z @tadem z newsa 4798 z 6.02.2006r:

  autor: jozek_sibek (*r42.internetdsl.tpnet.pl) data: 2006-02-06 12:25:24
  temat: @tad
  Dzieki. W niedziele startowało 5 państw.
  Co do soboty,to dysponuję listą pierwszych 34 zawodników,i w tej klasyfikacji są tylko 4 kraje:
  1.Francja
  2.Austria
  3.Niemcy
  4.Szwajcaria
  Mam pytanie ,czy startowało wiecej zawodników z innych krajów(w niedzielę doszła Finlandia)???
  Czy mógłbyś rozwiać moje wątpliwości

  autor: tad (*147.neoplus.adsl.tpnet.pl) data: 2006-02-06 13:30:57
  temat: @Józek
  Szczerze mówiąc to nie wiem - oficjalna klasyfikacja jest tutaj i oba konkursy są uwzględnione: http://www.sportsplanet.at/Ergebnisse0506/FIS-CUP/StandingsafterCourchevel.pdf

  Piszesz,że wszystkie portale zaliczaja punkty zawodnikom i ..... tu się mylisz!!!
  Skoky.cz zaliczał,ale jest jeden z Polski,który do dzisiaj ich nie zalicza,chociaż jeden z ich redaktorów,robiąc podsumowanie sezonu punkty z tych zawodów zawodnikom zaliczył(opierając się na punktacji FIS)!!!
  Był w kropce kiedy mu zadałem pytanie,że mają taką rozbieżność na własnym portalu!!!


 • agata.faraon początkujący

  Trenowali, trenowali..i to nie tylko we wtorek, w niedzielę i ponoiedziałek też, co miałam przyjemność zobaczyć. A zdjęcia sa brrdzo ładne:-)

 • anonim

  porostu fajne fotki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • anonim

  Sorry, że trochę nie na temat , ale mam taki mały dylemat i może ktoś potrafiłby rozwiać moje wątpliwości. W pierwszym konkursie FIS Cup w Courchevel ( 04.02.2006 ) wystartowali skoczkowie z 4 państw - Francji, Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Zgodnie z przepisami konkurs ten powinien więc zostać unieważniony ( muszą startować skoczkowie z minimum 5 państw) wszystkie portale zgodnie jednak na ten temat milczą i zaliczają punkty zawodnikom. Czy słusznie???

 • anonim

  Fajne zdjęcia ;)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).