Doleżal i Sedlak drużynowymi mistrzami Czech

 • 2006-09-21 19:19

W minioną niedzielę na skoczni ''Czertak'' w Harrachovie odbyły się zawody drużynowe. Najlepszą ekipą w Czechach została niespodziewanie Dukla Liberec III, w skład której weszli Michał Dolezal i Borek Sedlak.

Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy Dukli Liberec II (Lukas Hlava i Jan Matura). Brązowy medal otrzymała ekipa świeżo upieczonego mistrza naszych południowych sąsiadów, Romana Koudelki oraz mniej znanego Cestmira Koziska, LSK Lomnice.

Zespół Dukla Liberec I , który był uznawany za faworyta tych zmagań zajął dopiero piąte miejsce. ( Martin Cikl i Antonin Hajek).

Wyniki Drużynowych Mistrzostw Czech, 17.09.06:

1.Dukla Liberec III (Dolezal,Sedlak) 464.5
2.Dukla Liberec II (Hlava, Matura) 458.5
3.LSK Lomnice (Kozisek, Koudelka) 457.5
...

4.Dukla Frenstat (Vacula, Mazoch)
5.Dukla Liberec I (Hajek, Cikl)
6.Dukla Liberec IV (O.Vaculik, F. Vaculik)

Maciej Mikołajczyk, źródło: czech-ski.com

oglądalność: (5621) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Boy profesor
  @jozek_sibek

  No pech chciał, że miał w parze jednego ze słabszych zawodników. Nie pomogły mu nawet dwa fantastyczne skoki. I w tej drużynówce, Roman po raz drugi pokonałby Jandę. A zaskoczeniem jest słaba postawa Antonina Hajka podczas tych mistrzostw Czech. Najlepierw dwa pudła w LGP, a teraz taki słaby występ... ;/

 • jozek_sibek profesor
  @Boy.

  Gdyby miał choć troszkę lepszego partnera,a tak drugi tytuł Mistrza Czech przeleciał mu koło nosa.

 • Boy profesor

  Jasny gwint! Koudelka w drużynówce znowu 102,5 m ?!?!?! Czuejecie to, wyrównał swój rekord z dnia poprzedniego! Niesamowitą formę on teraz prezentuje, w ciągu dwóch dni oddać dwa najdalsze skoki w historii obiektu :D

 • jozek_sibek profesor
  @Boy.

  Drużynowe Mistrzostwa Czech - odległości:

  1.M.Dolezal - 92.0 m i 93.5 m
  1.B.Sedlak -- 88.5 m i 92.0 m

  2.J.Matura -- 89.0 m i 87.5 m
  2.L.Hlava --- 95.5 m i 92.5 m

  3.R.Kudelka - 98.5 m i102.5 m
  3.C.Kozisek - 79.0 m i 82.0 m

  4.J.Vacula -- 86.0 m i 85.5 m
  4.J.Mazoch -- 95.0 i 93.5 m

  5.M.Cikl ---- 83.5 m i 90.5 m
  5.A.Hajek --- 90.5 m i 97.5 m

  6.O.Vaculik - 94.0 m i 85.0 m
  6.F.Vaculik - 89.0 m i 93.5 m

  Z wymienionej 12 zawodników,najlepszy R.Kudelka za partnera miał ...... najsłabszego C.Koziska!!!

 • Boy profesor

  Zawody odbywały się na K90 w Harrachovie.
  Mamut od czterech lat stoi nieczynny i PŚ tam szybko nie powróci. Albo modernizacja albo nic.

  Podajcie odległości z tego konkursu drużynowego!

 • anonim
  Kibic-certaku 205

  Na jakiej skoczni odbywały się zawody?
  KIEDY BĘDĄ SKOKI NA HS205!!! NAJLEPSZA SKOCZNIA ŚWIATA!!!!

 • jozek_sibek profesor
  Drużynowe Mistrzostwa Czech.

  W nawiasie - miejsca zawodników w indywidualnych Mistrzostwach Czech.

  1.Dukla Liberec III - (10 -Dolezal,13 - Sedlak)
  2.Dukla Liberec II -- ( 8 -Matura), 9 -Hlava)
  3.LSK Lomnice ------- ( 1 -Koudelka),19 -Kozisek)
  ...
  4.Dukla Frenstat ---- ( 3 - Mazoch,11 - Vacula)
  5.Dukla Liberec I --- ( 4 - Cikl, 5 - Hajek)
  6.Dukla Liberec IV ---( 6-F.Vaculik,20-O.Vaculik) • Boy profesor

  Odległości?!

 • Marco Polo weteran
  @Ushuaia

  Tego nizej też?

 • anonim

  Proszę nie kopiować moich komentarzy ;)))

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).