Fotorelacja z PŚ w Oberstdorfie - cz.3: Niedzielny konkurs

 • 2007-01-31 18:10
Zapraszamy do ostatniej galerii zdjęć z minionych zawodów PŚ w Oberstdorfie. Tym razem zachęcamy do obejrzenia fotek z niedzielnego konkursu, w którym Adam Małysz zajął 4. lokatę.

Od początku | Od końca


Zobacz więcej zdjęć w galerii Skijumping.pl »

Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5188) komentarze: (17)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Zdjęcia jak zwykle świetne, tylko szkoda, że tak mało zdjęć naszych zawodników.

  Zastanawia mnie po co Morgiemu ten kołpak (jeśli to był kołpak) był???

 • akont początkujący

  sporo tych fotek trzeba przyznac

 • edzia. stały bywalec
  @Rhino

  Rzeczywiście piękne zdjęcie ;))))

 • Rhino początkujący

  Zobaczcie fotografię 091. Jak z bajki wyjęte. Na takie zdjęcie czekałem.

 • Karolina^^ początkujący

  Zdjecia cudne:)))
  dzieuje za duza ilosc zdj Gregora:**

 • anonim

  zdjęcia jak zwykle ful wypas super!!!!!!!

 • Basia 4944 weteran

  No dużo zdjęć Koflera. Oby tak dalej. I w ogóle fajne fotki.

 • zuza początkujący

  Gdybym nie wiedziała, że w Obersdorfie nie ma Arthura Pauli i zdjęcie nr 48 nie byłoby podpisane, pomyślałabym, że to on :D

 • anonim

  Bradzo ładne fotki:)

 • Missdjax bywalec

  Spoko zdjecia ale troche chaotycznie poukladane.

 • kuba+ początkujący
  DO REDAKCJI!!!!

  SKORO POTRAFILIŚCIE SPEŁNIĆ NASZE PROŚBY O ZDJĘCIA W LOCIE Z ZAKOPCA TO CZEMU NIEROBICIE TEGO Z OBERSTORFU!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????

 • Usia początkujący
  @Redakcja

  To fajnie, że te Paie udostępniły swoje prywatne zdjęcia z Obersdorfu portalowi skijumping.
  Jednak mam prośbę do Redakcji, by na następne zawody wysłała kogoś z Rdakcji. Przecież w Obersdorfie byli również Polacy a ich zdjęć właściwie prawie nie ma!
  Szkoda.
  Tad masz blisko siebie super fotografkę znającą sie na fachu (Ty wiesz kogo mam na myśli, bo chyba widzałeś zdjęcia na jej blogu). Spróbuj "zaryzykować" na korzyść własną i portalu.
  A jeśli nie, to poproś może kogos z kibiców, by robił zdjęcia naszym skoczkom na zawodach zagranicznych (gdy Ciebie tam nie ma). Na pewno wszyscy kibice w Polsce będą Ci wdzięczni.

 • Kasiunia stały bywalec

  Fajne fotki :)

 • mathias136 początkujący

  duzo tych zdjęć

 • anonim

  Spoko zdjęcia szkoda ze małysz nie wygrał!!!!!!!!

 • mathias136 początkujący

  ładne zdjęcia

 • TAMM profesor

  ciekawe zdjęcia

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).