Fotorelacja z PŚ w Neustadt - cz.2: Sobotni triumf Adama Małysza

 • 2007-02-06 20:11
Z powodu problemów technicznych, dopiero dziś prezentujemy galerię zdjęćz sobotnich, jakże szczęśliwych dla Adama Małysza, zawodów w Titisee-Neustadt. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Od początku | Od końca


Zobacz więcej zdjęć w galerii Skijumping.pl »

Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5270) komentarze: (10)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Basia 4944 weteran

  Kofler na podium. To rozumiem.

 • anonim

  Killer to servisman?
  Chyba dlatego,że zabija ich prędkości na rozbiegu. Przeciez nasi jeżdżą najwolniej :P

 • akont początkujący

  zdjecia byly juz na stronie w galerii, dzisiaj rano je przeglądałam, myslalam ze juz nie dacie newsa ale jednak. zdjecia jak zwykle ciekawe
  @ Małyszomianak
  zgadzam sie, skoków mało ale i tak jest ok

 • Julka początkujący

  Młody to Kamil (tak miał napisane na nartach)
  Leszcz -to Piotrek (też tak ma na nartach napisane)
  A Kurczak to Stefan (ale nie wiem dlaczego?)

  Killer to pewnie serwicemen. Gdzies przeczytałam, że tak kadrowicze do niego mówią (też nie wiem czemu?)

 • anonim

  duży to Małysz a reszta nie wiem tak przynajmniej ma napisane na nartach :)

 • Reyes19 stały bywalec

  Wreszcie!!! późno te zdjęcia!!!

 • Karolina^^ początkujący

  ładne zdjecia:*:)

 • Malyszomaniak bywalec
  Znów mi zabrakłow

  Zabrakło mi znów skoków :) :P

 • Asia83 początkujący

  zdjęcie 113 jest naprawde dobre :)

 • Julka początkujący

  Zdjęcia jak zwykle super.

  Bardzo mi sie podoba zdjęcie nr 80- uśmiechnięty Adam, spokojny i szczęśliwy. Takie chwile są bezcenne.

  A zdjęcie nr 113- szatnia Polaków - bardzo śmieszne. Ciekawe kto ma takie poczucie humoru:)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).