Fotorelacja z Lotos Cup w Zakopanem

 • 2007-02-16 00:46
W miniony weekend na zakopiańskich skoczniach odbyły się zawody z cyklu Lotos Cup. Serdecznie zapraszamy do naszej fotorelacji z tej imprezy.

Od początku | Od końca


Zobacz więcej zdjęć w galerii Skijumping.pl »

Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8062) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Usia początkujący
  SKAKAJKI


  http://youtube.com/watch?v=kOzOg0ReUxg

  Redakcjo, a może takie fajne prezentacje możnaby zrobić jak zrobiła Tamla?

 • Karolin__a stały bywalec

  No super zdjęcia :o))) Faktycznie szkoda, że nie ma relacji w TV :o(((

  Fajnie, że tyle zdjęć dziewczynek :o)))

 • martusiaaa bywalec

  farafanelka zgadzam się z tobą że dzieci nie są tak pochłonięte w tą rywalizacje i robią to co kochają z pasją... ale jednak mimo wszystko skoki dorosłych są efektowniejsze jak dla mnie.

 • Usia początkujący
  @farafanelka

  Zawody dzieci są zawsze najfajniejsze. Ich jeszcze nie zniszczyła kasa i wyrachowanie.
  Ich ta walka naprawdę pasjonuje. Szkoda, że nie dają retransmisji w TV, nawet jakby to nocą było jak nie ma innego programu.

 • farafanelka bywalec

  Bylam na Lotos Cup w Zakopanem w zeszlym roku. Swietna impreza. najlepiej ogladalo sie skoki najmlodszej grupy-rywalizacja byla najbardziej zaciekliwa. Nawet mala bojka sie odbyla:) Wszyscy sie bardzo przejmowali swoim startem. Zycze wielkich sukcesow wszystkim mlodym zawodnikom i zawodniczkom.

 • Usia początkujący

  To bardzo ważne, że komuś chce sie robić te zawody dla dzieci, komuś innemu chce sie sponsorować nagrody a jeszcze innym chce sie dokumentować słowem i fotkami.
  Gdy te dzieciaki będą zdobywać kryształowe kule, medale na MŚ czy Igrzyskach Olimpijskich to powinni pamiętać komu to wszystko zawdzięczają (oczywiście oprócz trenerów, rodziców i siebie samych).

  A "inteligentnych inaczej" informuję, że bez takich "dennych zawodów" żaden Schlierik, Morguś, Andersik czy Adaś nie wyrośnie!

 • Malyszomaniak bywalec
  Super

  Fajne zdjęcia i fajnie ,że są dziewczyny. Super !!!

 • Karolina^^ początkujący

  Piękne zdjęcia:*:)

  - jak zawsze ^^

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).