Nowy czat serwisu Skijumping.pl

 • 2007-06-14 18:45
ong>W związku z ciągłymi problemami technicznymi z czatem, który od początku istnienia był nieodłączną częścią serwisu Skijumping.pl, podjęliśmy decyzję o definitywnej przeprowadze.

Od dziś zapraszamy wszystkich czytelników na nowy czat, z którym mamy nadzieję, że nie będzie żadnych problemów. Z wyglądu czat niewiele się zmienił, więc osoby, które przyzwyczaiły się do dotychczaswego czata, na pewno będą czuły się jak u siebie w domu.

Podstawowe zalety nowego czata to:

- składa się z wielu pokoi, podzielonych tematycznie
- nie jest współdzielony z żadną inną stroną, co oznacza, mniej przypadkowych gości, utrudniających rozmowy
- daje możliwość dowolnego dostosowania do waszych potrzeb, w tym m.in. dodawania nowych obrazków, kolorów czcionek czy nicków
- więcej dostępnych (wolnych) nazw użytkownika
- większa stabilność i szybkość działania

Jeśli macie jakieś pomysły na stworzenie dodatkowych pokoi o tematyce skoków na naszym czacie lub innych zmian, usprawnień, czekamy na sugestie.

UWAGA: Wszystkie osoby, które miały stałe nicki na starym czacie (Polchat) proszone są o ponowną rejestrację w zakładce "zarejestruj nicka".

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzania i rejestracji na naszym nowym czacie.

Konfiguracja czata w programie ICEQ (Ikari):
SERWER - czat.skijumping.pl
PORT: 14003
LINK: http://czat.skijumping.pl
APLET: http://czat.skijumping.pl

Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8707) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Dinospeed16 początkujący
  czat

  czy ten czat jeszcze istnieje?

 • Jake początkujący
  Jak?

  JAK WEJŚC NA CZAT?

 • patrycja381 weteran

  @nieznany dzieki.tez mi ta rada pomogles...a czat jest super...

 • anonim
  @fanka skoków

  Zamontuj najpierw javę lub Ikarisa.
  Może nie masz tego na komputerze i dlatego nie możesz wejść na czat.

 • vero92 profesor

  No spoko.. chatt..

 • Malyszomaniak profesor
  Niom

  To Supero rowerro :)

 • anonim
  no dobrze,

  ale i tak zostanę na forum.pozdrawiam.

 • fanka skoków bywalec

  Czat mi nie wchodzi, może mi ktoś powiedzieć jak go urochomić?

 • Włoszka :-) stały bywalec

  Fajny ten podział na pokoje :-)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).