Kamil Stoch: "Skacze mi się coraz lepiej"

 • 2007-08-10 20:05
ong>Kamil Stoch może być zadowolony z pierwszych skoków przed zawodami Letniej Grand Prix w Hinterzarten. 20-latek z Zębu przyznaje, że skacze mu się tutaj bardzo dobrze i liczy na wysokie miejsce w konkursie indywidualnym.

W pierwszym skoku treningowym Kamil osiągnął 99 metrów i zajął 13. miejsce, w drugiej próbie lądował na 93,5 metrze i był 26. W kwalifikacjach oddał także dobry skok na 95,5 metra wśród zawodników walczących o udział w niedzielnej rywalizacji zajął wysokie 9. miejsce.

W rozmowie z serwisem Skijumping.pl Kamil Stoch przyznaje, że jego skoki stoją na wysokim poziomie i ocenia je bardzo dobrze.

"Początek nie był najlepszy, ale teraz skacze mi się coraz lepiej" - twierdzi 20-latek.

Na pytanie o cele przed jutrzejszym konkursem drużynowym odpowiada:

"Nie, nie mam jakichś konkretnych celów, po prostu będziemy się starali skakać jak najlepiej i jeżeli to zrobimy, to myślę że pierwsza piątka jest w naszym zasięgu" - mówi Kamil Stoch.

Skoki letnie nie są dla Kamila Stocha priorytetem:

"Każde zawody są dla mnie bardzo ważne, ale sezon zimowy jest jednak najważniejszy i jeżeli latem coś pójdzie nie tak, to nie będę się załamywał" - zapewnia polski skoczek.

Młody zawodnik z Zębu przyznaje, że jest w dobrej formie, i bardzo pozytywnie wpłynął na niego wakacyjny odpoczynek Turcji. W klasyfikacji indywidualnej Letniej Grand Prix zamierza powalczyć o wysokie lokaty:

"Myślę, że pierwsza 15-tka jest w moim zasięgu. Liczę nawet na więcej..." - zakończył Kamil Stoch.

Tadeusz Mieczyński&Damian Pietrzak, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4937) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  K.Stoch w Hinterzarten

  Niestety nie było wysokiego miejsca w konkursie indywidualnym - 39 - takie samo co debiutant M.Kott!

  Miejsca K.Stocha w konkursie indywidualnym:

  3.K.Stoch --13 i 26-trening-19(kwalif) - 32-próbny - 39

  Skoki w konkursie drużynowym.
  Pierwszy - to seria próbna oraz indywidualne miejsce w konkursie drużynowym(od 1 do 32):

  2.K.Stoch -- 8 oraz - 18

  Tylko 2 dobre skoki - jeden w pierwszym piątkowym treningu,drugi w sobotniej serii probnej(przed konkursem drużynowym).

 • paulka_ammannka początkujący

  aaa :) KAmil STOCH to wspanialy skoczek :) i SZANUJE swoich fanow ;) :) :) kolejny raz sprawil mi niespodzianeczke ;d docieram do domku a w skrzynce co? LISt Od KAmila :) to juz drugi :)
  KAMIL JESTES THE BEST! :) :) :)

 • jozek_sibek redaktor
  K.Stoch w LGP

  K.Stoch

  2005 - 11, 8,24,12,15, 5,13 ------ 11 miejsce - 166 pkt
  2006 - 45,35,16,22,21, 8,65,DSQ-37 miejsce -- 66 pkt

  *** Komentarz zmodyfikowany przez Moderatora(12), 2007-08-12 17:30:27 ***

 • anonim
  Kamil Skacze gg 7246011

  Kamil to mój ulubiony zawodnik! Tak jak Małysz! Ciesze sie,że Kamilowi sie dobrze skacze. Stawiam,że Małysz będzie na podium,może na najwyższym, a Kamil w pierwszej dziesiątce.

 • Julka początkujący

  "Myślę, że pierwsza 15-tka jest w moim zasięgu. Liczę nawet na więcej..."
  Ja też liczę na więcej jeśli chodzi o miejsca Kamila w tym sezonie letnim. Stać go na dobre skoki i dobre miejsca. Życze mu i całej polskiej kadrze wiatrów pod narty i dalekich, udanych skoków. Oby wszystko poszło po waszej myśli:)

 • vero92 weteran

  No Kamil jest w reprezentacji numerem dwa- powinien się jutro postarać.. trzymajmy kciuki..

 • Tynka początkujący

  Życzę Kamilowi powodzenia. Moim zdaniem ma duże szanse na 15, no chyba że jeszcze milej nas zaskoczy;) Zgadzam się z @Fanką trzeba uwierzyć w siebie, a wszystko się uda.

 • anonim

  Tak trzymaj Kamil !

  Stac cię na bardzo wiele już, wystarczy tylko w siebie uwierzyć !
  Uwierz ! a bedzie dobrze !

 • vegx redaktor

  Ja licze na miejsca kamila w drugiej dziesiatce, trzecią byłbym zawiedziony a pierwsza mile zaskoczony.
  Powodzenia jutro i w niedziele!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).