PK Pań W Bischofshofen: Iraschko, Seifriedsberger i Sagen najdalej na treningach

 • 2007-08-18 16:38

W austriackim Bischofshofen, gdzie dziś odbędą kolejne, trzecie zawody Pucharu Kontynentalnego Pań odbyły się dwie serie treningowe.

W pierwszej serii treningowej najdalej, bo na 71,5m poleciały Daniela Iraschko, a także triumfatorka ostatnich zawodów, Jaqueline Seifriedsberger. Trzecią odległość osiągnęła Anette Sagen, która uzyskała odległość 69m. Daleko lądowały również Niemki - Carina Vogt (68m) i Anna Haefele (67m).

Drugi trening należał już tylko do Anette Sagen. Norweżka lądowała aż na 72m i pewnie wyprzedziła Danielę Iraschko (69m) oraz Lisę Demetz (68,5m). Na czwartej pozycji uplasowała się Vogt (68m), a piąta była Szwajcarka, Salome Fuchs (67,5m).


Maciej Mikołajczyk, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3175) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Anika bywalec

  najmłodsza ze startujących - 12-latka Coline Mattel (r.1995) zajęła 41 miejsce.
  A nasze dziewczynki nie skakały wcale! Nie mogę tego przeboleć. Przecież jeżeli nie poskaczą, to nie mogą się doskonalić!

 • Emu początkujący

  Myślę, że są zniechęcone i same wolały wrócić. Nie żądajmy od nich za wiele... teraz ważne, żeby nie traciły wiary w siebie i przygotowywały się na nastepny rok. Jeżeli PZN im na to, cholera, pozwoli.

 • OwcaKlaudia początkujący

  Czy mi się wydaje czy Seifriedsberger chodzi razem z Gregorem do jednej klasy?

 • Anika bywalec

  Szkoda, że nasze dziewczęta nie skakały.
  Nie wiem kto podjął taką decyzję, bo o ile wiem, to miąły startować.
  Straciły szansę na oskakanie się na tej skoczni. Przecież nikt nie oczekiwał od nich super wyników - po prostu miały skakać.
  Żal...:(

 • Emu początkujący

  Niezupełnie te same. Seifriedsberger należy od dawna do szerokiej czołówki, ale ani ona, ani Mohr nie wygrywały wcześniej konkursów. Fuchs startuje w COC dopiero od zeszłego sezonu, choć ja osobiście kojarzę ją od 2001 r., kiedy dopiero zaczynała skakać.

 • vero92 weteran

  Cały czas te same. To normalka..

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).