Sigurd Pettersen: "Sobotni konkurs był...mokry"

 • 2008-01-13 12:31

Na konferencji po wczorajszym konkursie, najszczęśliwszym zawodnikiem był Tom Hilde, który wygrał swój pierwszy konkurs PŚ w karierze.

"Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tej wygranej, ale moje skoki były bardzo dobre" - mówił Tom Hilde.

"Sobotni konkurs był...mokry, jednak zawody, to zawody, i tak to czasem wygląda w skokach narciarskich. To sport na świeżym powietrzu i nie możemy wpłynąć na warunki, w jakich skaczemy, ani sprawić, aby były one wyjątkowo równe. Muszę jednak przyznać, że skocznia była bardzo dobrze przygotowana i jestem bardzo zadowolony z mojego osiągnięcia" - powiedział Sigurd Pettersen.

"Zawody były dosyć trudne, za sprawą warunków atmosferycznych, które pogarszały się z każdą minutą. Sądzę więc, że cała trójka, która tu siedzi może być zadowolona, że szczęście nam dopisało" - skomentował Wolfgang Loitzl.

"Decyzja o odwołaniu konkursu była jak najbardziej słuszna. Jestem zadowolony z mojego skoku oraz z wyniku. Oby w niedzielę pogoda była lepsza" - zakończył Austriak.

Korespondencja z Val di Fiemme, Vicktoria Murawska


Vicktoria Murawska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5583) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • jozek_sibek redaktor
  Sigurd Pettersen w PŚ

  2001/2002 - 74 miejsce ---- 6 pkt - 8 Norweg
  2002/2003 - 10 miejsce - 747 pkt - 2
  2003/2004 -- 4 miejsce - 787 pkt - 3
  2004/2005 - 20 miejsce - 314 pkt - 4
  2005/2006 - 35 miejsce - 118 pkt - 7
  2006/2007 - 24 miejsce - 210 pkt - 5
  2007/2008 - 22 miejsce - 128 pkt - 5 - po 13 konkursach

 • monika070190 początkujący
  TVP1

  TVP niech sie wypcha!
  jak Malysz nie stoi na podium to juz dekoracji nie pokazuja w ogole schodza na psy i chyba se kupie cyfrowy polsat i bede ogladac skoki na eurosporcie i gitara!
  pozdr:*

 • anonim
  prawda

  TVP do roboty,bo jak tak będzie to Polsat zabierze transmisje...!i nie mówcie w TVP1,ze Adam jest bez formy,bo to nie prawda i przesada tak twierdzić nie musi ciagle ciagle wygrywać bez przesady..!a wkurzyło mnie to ...Wszyscy trenerzy na konferencji pytali sie co sie dzieje z Adamem Małyszem...?otóz Drodzy Panowie Trenerzy niC a NiC..!>>>>

 • olek_solec początkujący
  TURNIEJ DSJ3

  http://dsj3tour.vgh.pl/news.php

  Startujemy 26.01, zapisy już od dziś ;D

 • anonim

  oo tak zgadzam sie z wami ... no jak tak można ;/
  noo i gratulacje dla Hildziaka wielkiego ;D NORWEGIA RZĄDZI !

 • vero92 weteran

  Pewnie że jest się z czego cieszyć jednak jakby były normalne warunki to inaczej by to zapewne wyglądało. Ale punkty są.

 • anonim
  @....

  Tez mnie to denerwuje :/ Często jest tak, że nie pokazują pierwszych nawet 7 skoczków z drugiej serii, a wyników pełnych tez nie mówią, tylko kto prowadzi ;//

 • .... początkujący
  Zachowanie TVP1

  Ludzie co się dzieje z TVP1 czy oni w kulki lecą jak puszczają drugą serię po pierwszym lub dwóch pierwszych zawodnikach, np. wczoraj zaczęła się druga seria po upadku Romorena i nie wiedziałem co powiedział komentator, widziałem tylko to jak on wstawał z ziemi, kogo to wkurza, chyba napisze conieco do TVP1

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).