Laureaci III etapu konkursu wiedzy o skokach

 • 2008-03-04 00:42

Trzeci etap "Konkursu wiedzy o skokach narciarskich firmy Viessmann" dobiegł już końca. Zdecydowana większość uczestników wzoro poradziła sobie z pytaniami i udzieliła kompletu poprawnych odpowiedzi.

Nagrodę tygodnia - zestaw polar + zegarek + latarkę, ufundowane przez firmę Viessmann wygrał użytkownik Elisodre.

Nagrody pocieszenia - zestawy zegarek + latarka otrzymują:
tombombadil
poirot
norash
baska2005


Zwycięzcom gratulujemy!

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym etapie zabawy - tym razem pytania konkursowe dotyczą zawodów PŚ w fińskim Lahti oraz Kuopio.

Prawidłowe odpowiedzi do III etapu konkursu:

1. Reprezentacja Norwegii jest aktualnym drużynowym mistrzem świata w lotach narciarskich. Kto wchodził w skład drużyny, która w 2006 roku w Bad Mittendorf zdobyła złoty medal?
b. Roar Ljoekelsoey, Bjoern Einar Romoeren, Tommy Ingebrigsten, Lars Bystoel

2. Ile medali indywidualnych na MŚ w lotach zdobyli łącznie reprezentanci Japonii?
a. 2

3. Ile wynosi rekord życiowy aktualnego (na dzień 21.02) mistrza świata w lotach narciarskich?
b. 230,5 metra

4. Czyje imię nosi skoczni mamucia (HS213) w Oberstdorfie?
b. Heiniego Klopfera

5. W którym roku po raz pierwszy odbyły się Mistrzostwa Świata w lotach?
a. 1972

6. Sponsor sportów zimowych - firma Viessmann - zajmuje się:
b. produkcją nowoczesnych systemów grzewczych

Jednocześnie pragniemy poinformować wszystkich dotychczasowych laureatów konkursu, że nagrody będą rozsyłane w terminie do 15 marca.


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3576) komentarze: (13)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • mat123e początkujący
  pytanie

  Droga redakcjo serwisu SKIJUMPING kiedy będą wyniki 5 etapu a jeżeli są to gdzie można znależć

 • Lintunia bywalec

  Mam nadzieję, bo gmail uwielbia zatrzymywać maile :/

 • vegx redaktor


  @Lintunia
  Spokojnie. Mail na pewno przyjdzie, teraz mamy końcówce sezonu, więc też sporo roboty na stronie. Ale jak to wszystko sie uspokoi to wszyscy laureaci otrzymają maile i zostan im wysłane nagrody.

 • Lintunia bywalec

  I znów wszystko dobrze :) Ale maila z poprzedniej edycji jak nie było tak nie ma :/

 • schlieri_fan początkujący

  Tak, też mam pecha w konkursach. Gratuluję zwycięzcom. :)

 • adamnowak76 początkujący
  gratulacje

  Gratuluje zwyciezcom!

  Kurcze, mialem wszystko dobrze, ale zawsze mam pecha w konkursach. Odpowiedzialem juz na Lahti i Kuopio ale watpie, czy wygram... :'(

 • anonim
  @MegaMoc

  A tam ,nie myśl tak pesymistycznie :).Na pewno uśmiechnie się do Ciebie szczęście,tak jak wczoraj do mnie.Nie trać nadzieji :)
  Gratulacje dla zwycięzców!

 • MegaMoc początkujący

  Gratuluje zwycięzcom!

  mi chyba nigdy nikt nie bedzie gratulował bo nie mam szczescia w konkursach :(

 • anonim
  @nieznany

  Na pewno odbyly się w 1972 :)

 • anonim

  Mistrzostwa Świata w lotach odbyły sie w 1970 wiem jestem pewien na bank

 • Julka początkujący

  Gratuluję zwycięzcom:)
  No nic, trzeba grać dalej, może się w końcu uda ;)

 • Schlieri-fanka doświadczony

  Gratulacje i życzę dalszej miłej zabawy:)

 • kocis43 początkujący
  gratulacje

  Zwycięzcom gratuluje ipozdrawiam

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).