Fotorelacja z MŚJ w Zakopanem - cz.2: Konkurs indywidualny i drużynowy

 • 2008-03-08 22:46
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia drugiej częśći naszych zdjęć z Mistrzostw Świata Juniorów w Zakopanem. Tym razem prezentujemy fotografie z konkursu indywidualnego oraz drużynowego mężczyzn.Kliknij, aby zobaczyć fotorelację »


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (12688) komentarze: (16)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Vic początkujący
  @ nieznany

  pisze przeciez ze David Unterberger. Skoczek z Austrii

 • anonim

  hmm czy ktoś może wie kto jest na zdjęciu 26? niby znana mi twarz a nie kojarzę...

 • Usia początkujący
  @nieznany (*119.neoplus.adsl.tpnet.pl),

  Bredziszi tyle!
  Jeszcze rok temu Maciek skakał bardzo dobrze i wygrywał z resztą juniorów.
  Czy to jego wina, że za wcześnie zabrano go na zawody dla seniorów a dodatkowo trenowany prez trenerów, którzy kompletnie nie znają się ani na trenowaniu młodych skoczków ani sie do tego nie przykładają został tej formy pozbawiony.
  Zresztą jaki normalny trener zmusza swojego 16 letniego zawodnika do startu w PŚ cały sezon? Pamiętamy jak postępowanio z Gregorem Schlierenzauerem rok temu (gdy był w wieku Maćka)? A może skleroza wszystkich dopadła, bo najłatwiej złożyć wine na skoczka (że jest beztalenciem). Ciekawe czemu to w Polsce wszyscy skoczkowie sa "beztalenciami"? A może to trenerzy kadr sa beztalenciami?
  Po co wogóle Maciek leciał do Skandynawii skoro Łukasz jest teraz w lepszej formie? A po to, bo nasi trenerzy nie potrafią ani myśleć, ani trenować!

 • anonim
  @nieznany

  jak nie umie skakać, jak skcze i zdobył medal w drużynie? Ha ZATAAKAOOOO ;D

  p.s. z resztą każdy kot skakać umie!

 • anonim

  Co nie umie?!
  Skacze dobrze! Czesciej jest w konkursach niż np, Zyla...
  Ma dopiero 17 lat,wiec ma jeszcze czas;]
  Za kilka lat to on bedzie naszym Małyszem i wtedy sie przekonacie, o jego mocy :P

 • anonim

  "ale ten kot jest śliiiiczny "
  ta, tylko dlaczego skakac nie umie?

 • vegx redaktor

  W 0,75 to nie za szybko się cokolwiek utopi, bo w takiej objetosci sprzedaje się raczej wina. Natomiast jeśli chodzi o coś mocniejszego to albo 0,5 albo 0,7 ;)

 • zakochana początkujący
  @martuska

  ? przepraszam bardzo? jak twój? a co to już nie można się zachwicić pięknem tego świata? ? on nie jest twój!

 • anonim

  A my mowimy o tym trzecim :P

 • anonim

  ::myśli:: a cóż to 0,75... Rozkochana, miłości do Kota Macieja nie utopisz w alkoholu!

 • anonim

  Nooo nooo....Ale wole 0,75 :))

 • anonim

  piękne oczy, piękne usta-ten jego uśmiech

  uśmiech kosztuje mniej od elektryczności a daje więcej światła-ktoś kiedyś pięknie powiedział

  ...i ten błysk w oczach, jak gwiazdki

 • anonim

  Jego rodzice zabrali gwiazdki z nieba i wsadzili mu zamiast oczu,dlatego sie tak pieknie blyszcza....
  OMG

 • zakochana początkujący
  @BardziejZakochana

  miód i chipsy-to mało powiedziane, to takie drugie słoneczko, które rozświetla ten świat swoim uśmiechem

 • anonim

  do zakochana
  popieram...cud miód i chipsy ;D

 • zakochana początkujący

  ale ten kot jest śliiiiczny

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).