Polscy skoczkowie w parku linowym - fotorelacja

 • 2008-06-12 14:15
W środowe popołudnie polska kadra skoczków trenowała w niecodzienny sposób. Zawodnicy kadry A, na czele z Adamem Małyszem, ćwiczyli w parku linowym. Zapraszamy do fotorelacji z tego interesującego treningu autorstwa Adriana Gładeckiego.


Kliknij, aby zobaczyć fotorelację »Więcej zdjęć z tego wydarzenia na stronie Tygodnika Podhalańskiego »

Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (10076) komentarze: (15)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Acha ! Nie miałam pojęcia, ze nie wiesz :)
  Niżej ktos juz napisał!

 • Julka początkujący

  @Aga
  COS- Centralny Ośrodek Sportu

 • Aga początkujący

  Ale mi w ogóle chodzi co to znaczy ten ''Cos''?

 • anonim

  Teraz proponuje skoki ze spadochronem. Będzie jeszcze "atrakcyjniej" :P

 • anonim

  @Aga

  Równie dobrze mozna leżeć pod nim, :)))
  Zależy jak kto woli :) i jak komu wygodniej :)

 • olo początkujący

  maciek kot wygląda na tych zdjęciach zupełnie jak rok benkovic :p

 • Aga początkujący

  Zdjęcia śliczne.

  P.S co to znaczy ''stać pod Cos'em''? z góry dzięki (^^,)

 • anonim

  Fantastyczne zdjęcia :)

 • anonim

  Myślę, że takie urozmaicenia w treningach przyniosą więcej pożytku, poprzednio tego niestety nie było, teraz grupa bardziej się ze soba zintegruje,
  nie popychać zawodników zbyt prędko na skocznię, bo z takiego byle jakiego skakania, byle więcej, nic dobrego nigdy nie wychodzi,
  mamy dopiero czerwiec, jest wiele miesięcy na przygotowania, wszystko po kolei, przed nimi LGP, to bedzie dobry sprawdzian na poprawke błędów i eliminowanie ich,
  pospiech jest złym doradcą,
  Powodzenia!

 • anonim

  Ciekawe kiedy niektórzy skoczkowie będą poprawiać styl, skoro zawody już za 2 tygodnie a oni maja jeszcze teraz tydzień urlopu?

 • anonim

  Odniosę się do tego jak do treningu. Myślę że był to dobry pomysł Kruczka by zabrać tam skoczków. Po pierwsze trenowali siłę, a po drugie mieli rozrywkę czyli - luźny trening

 • anonim

  super zdjęcia! Dzięki Adrian

 • kaszalot początkujący

  tak, to jest w parku linowym ''Trollandia'' na Gubałówce :). Zajefajne fotki.

  Tu jest ich 60, a na sronie Tygodnika Podhalańskiego 105..

 • anonim

  Ja też na początku tak myślałem, ale patrząc na tło kilku zdjęć, na których widać wysokie góry, twierdziłbym że jest to jakiś park linowy na Gubałówce.

 • ~~kibic~~ bywalec

  Jeżeli się nie mylę, to jest ten park linowy w Zakopanem na przeciwko skoczni i niedaleko trasy biegowej.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).