FIS Cup w Oberwiesenthal: Ponownie bracia Fettner triumfują

 • 2008-07-13 14:37

Weekend w Oberwiesenthal należał do braci Fettner z Austrii. W pierwszym konkursie zwyciężył Manuel, a w drugim na najwyższym stopniu podium stanął Nicolas.

Młodszy z braci - Nicolas oddał skoki na odległość 103 oraz 101,5 metrów i wyprzedził brata o 1 punkt. Manuel lądował na 100 i 103,5 metrze. Na najniższym stopniu podium wylądował ich reprezentacyjny kolega - Andreas Strolz. Strolz uzyskał 250 punktów, za skoki na odległość 102 oraz 97,5 metrów.

WYNIKI I KLASYFIKACJE:
Zobacz wyniki po I serii konkursu »
Zobacz końcowe wyniki konkursu »
Zobacz aktualną klasyfikację FIS Cup


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4094) komentarze: (14)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Boy profesor

  Gerald Wambacher chyba zakończył karierę, bo na stronie FIS nie widnieje już jako zawodnik aktywny. Ostatni raz wystąpił w styczniu tego roku w zawodach FIS Cup.

 • anonim

  Diego jest w kadrze B kombinacji norweskiej (skład na sezon 2008/2009). No chyba że zmienił cos w ostatnich dniach.

 • egl początkujący

  ciekawi mnie start w zawodach kombinatora Diego Dellasegi , czy to oznacza że przeszedł do skoków specjalistycznych?
  bo inny kombinator startujący w ten weekend Eric Frenzel z kombinacją raczej rozstać się nie zamierza

 • anonim
  ZOGRAFSKI kończy dzis 15 lat :)

  Wszystkiego Najlepszego Vladimir :)

 • anonim

  Bułgaria może poszaleć a Słowacy...hm chyba że ich rodziców będzie stać na przepisowe kombinezony. Na razie nie moga skakać bo ich nie było stać. Ich związek narciarski im za kombinezony nie zapłaci a kluby na to nie stać, bo to właściwie kluby amatorskie w rodzaju naszych LKS.

 • skladak bywalec
  Bułgaria

  widac ze Fartunov i Zogravski skacza duzo lepiej. Bulgaria i Slowacja jezeli utrzyma swoja dotychczasowa dyspozycje moze troszke namieszac zima nawet w Pucharze Kontynentalnym

 • egl początkujący

  kolega Zografski obchodzi dziś 15. urodziny
  wszystkiego najlepszego Vladimir!

 • fan początkujący

  a czy ktos wie co dzieje sie z Gerim (Gerald Wambacher) bo nigdzie go w zawodach nie widac

 • Boy profesor

  @Lajpniz
  Coś ci się pomyliło, Marc KRAUSPENHAAR nigdy nie zdobył choćby 1 pkt PŚ!

 • Boy profesor

  Zografski lata właściwie tak wychylony jak Janda.

 • anonim
  Mark

  18 KRAUSPENHAAR Mark Niemcy 93 m 93.5 m 216.5

  Skoczek,który 3 lata temu zajął 18 miejsce w TCS w Oberstdorfie,dzis jest 18,lecz w FIS CUP ! WSTYD!

 • egl początkujący

  jeśli ktoś widział Zografskiego w locie to na pewno wie ze stylowo lata bardzo ładnie

 • anonim

  A przypadkiem nie chodzi o drugi konkurs?

 • anonim

  A na czwartym miejscu wylądował kończący jutro 15 lat Vladimir ZOGRAFSKI z Bułgarii! I to nie tylko odległości go wyniosły tak daleko, ale i wysokie noty za styl.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).