Skoczkowie u prezydenta

 • 2003-05-10 21:01
W sobotnie południe Prezydent Aleksander Kwaśniewski spotkał się z międzynarodową reprezentacją skoczków narciarskich oraz piłkarską reprezentacją artystów polskich. Obie drużyny rozegrały wieczorem mecz na stadionie warszwaskiej Legii, a dochód z imprezy zatutułowanej "Skok do Europy" zostanie przekazany na cele charytatywne.

Aleksander Kwaśniewski, witając najlepszych skoczków narciarskich świata, podkreślił, że skoki narciarskie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, a zawody w skokach ogląda nawet 12 milionów Polaków. "Z pewną zazdrością stwierdzam - mówił prezydent - że Adam Małysz jest bardziej popularny w Polsce ode mnie".

Prezydent podkreślił, że dzisiejsze spotkanie odbywa się na miesiąc przed referendum unijnym, a sportowcy i artyści są przykładem tego, jak wspólna jest Europa. Kapitan reprezentacji skoczków, Adam Małysz, wręczył koszulki swojej drużyny parze prezydenckiej. Podziękował też wszystkim skoczkom za to, że zgodzili się wziąć udział w dzisiejszym meczu i zapewnił, że skoczkowie dadzą z siebie wszystko, by gra była wspaniała.

Pieniądze z meczu zasilą fundację Izabeli i Adama Małyszów i zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla najmłodszych. Część z zebranych środków trafi do Fundacja TVN "Nie jesteś sam", która finansuje remont Centrum Zdrowia Dziecka.

za IAR.

Jaala, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5294) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Ann początkujący
  Mecz

  Mecz był wspaniały!!!!!!!!!!!!!!Strasznie się cieszę, że mogłam znów zobaczyć skoczków!! Oby takie mecze zdarzały się częściej!:)Nie mogę się doczekać kiedy znowu ich zobaczę!!

 • anonim
  Mecz

  Jaki jest adres oficjalnej strony meczu???????????????????????????

 • Rita początkujący

  Viki: bigame.jdnet.pl

 • anonim
  mecz

  Na meczu było spoko!!! Dobrze, że udało mi się namówić tatę, żeby mnie zawiózł :)Mam dwa autografy: Krańca i Cecona. Liczyłam na więcej, ale dobre i to... Mam tylko jedną uwagę, co do meczu-skoczkowie rozdali za mało autografów!!! Niektórzy totalnie olali kibiców. Mimo to, już zacieram ręce na myśl o rewanżu... Odbiję sobie za te autografy!!! A poza tym, jest jeszcze Zakopane. Oj się będzie działo... Pozdrowionka!!!

 • anonim
  mecz

  Wspaniałe widowisko, ale atmosfera lepsza była na Pucharze Świata. Myślę, że prowadzący -spiker był nieodpowiedni, powinni być ci sami co w Zakopanym (są to ci sami co na siatkówce), ale i tak imprezę uważam za udaną.

 • Magda początkujący
  super mecz

  Mecz był genialnym pomysłem! Zabawa była przednia, a skoczkowie baaardzo sympatyczni! Autografów i zdjęć mam masę! :)

 • anonim
  MECZ

  Jestem zachwycona! Czekam na więcej takich spotkań!!!

 • Kinga początkujący
  Super

  Mecz był super, choć nie tylko.To była doskonała okazja spotkania skoczków "twarzą w twarz" w różnych miejscach Warszawy.Mam zdjęcie prawie ze wszystkimi.Tylu zdjęć jeszcze w życiu nie zrobiłam.Pozdrawiam!

 • anonim

  Mnie sie udalo zdobyc autograf Tami Kiuru iMarcina Bachledy.Szkoda,ze nie mam
  Schmitka:((((Ale i tak bylo super!!!

 • Caroline początkujący
  Do Magdy

  Jeśli masz masę zdjec i aurografow, to prosze cie o kontakt: karko_15@interia.pl
  Proszę!!

 • anonim

  zobaczcie na stronkę SkokiNarciarskie.pl są już zdjęcia z mecz. A ta prezydentowa to zalizała by skoczków jak by mogła..ja na miejscu Alexandra Kwaśniewskiego byłabym zazdrosna

 • anonim

  hehe, a ja mam autografy Małysza,Tajnera seniora, Schmitt'a,Tami Kiuru, Izy Małysz, Engela, Cecona i Liegla. heheheh

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).