FIS Cup w Ga-Pa: Podwójne zwycięstwo Michaela Dreyera

Reprezentant Niemiec, Michael Dreyer, wygrał dwa ostatnie konkursy cyklu Fis Cup, które odbyły się w niemieckim Garmisch-Partenkirchen na skoczni HS 140.

Zawody pierwotnie zaplanowane były na 17 i 18 grudnia, jednak z uwagi na brak śniegu zostały wówczas odwołane. W sobotę na drugim stopniu podium znalazł się Danny Queck, a trzeci był Marinus Kraus (obaj Niemcy), w niedzielę za plecami Drehera znalazł się jego rodak Pius Paschke, trzecie miejsce zajął Queck. Najlepszym z reprezentantów Polski w obu konkursach był Krzysztof Biegun, który zajął 12 i 10 pozycję.

W klasyfikacji generalnej Fis Cup zwyciężył Cene Prevc ze Słowenii, drugie miejsce zajął jego rodak Rok Justin, a trzecie podwójny zwycięzca z Ga-Pa, Michael Dreher. Najwyżej sklasyfikowany Polak, Krzysztof Biegun zajął 46 miejsce.