PK w Engelbergu: Seria próbna już o 12:00

Przed nami kolejna odsłona Pucharu Kontynentalnego w Engelbergu. Na starcie zobaczymy 93 zawodników w tym pięciu Polaków - Jakuba Kota, Andrzeja Zapotocznego, Jana Ziobro, Łukasza Rutkowskiego i Stefana Hulę.

Wczorajszy konkurs zakończył się szczęśliwie dla reprezentacji Polski, na najniższym stopniu podium stanął Jan Ziobro, a punkty zdobyli także Łukasz Rutkowski i Stefan Hula.

Faworytem konkursu jest Stefan Kraft, Austriak bez najmniejszych przeszkód wygrał wszystkie trzy konkursu Pucharu Kontynentalnego rozegrane tej zimy. O przerwanie zwycięskiej passy Austriaka starać się będą z pewnością Thomas Diethart i Ole Marius Ingvaldsen. My liczymy na dobry start Polaków i walkę o miejsca w czołowej "10" zawodów.

Seria próbna rozpocznie się o godzinie 12:00, a konkurs zaplanowano na godzinę 13:00.