Puchar Prezesa PZN w Zakopanem

Już 3 i 4 października na Wielkiej Krokwi w Zakopanem (HS-134) oraz pobliskiej trasie biegowej odbędą się dwa konkursy skoków narciarskich oraz zawody w kombinacji norweskiej w ramach Pucharu Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Dla Wielkiej Krokwi będzie to tym samym pierwszy sprawdzian wyremontowanych torów najazdowych, których zły stan był przyczyną odwołania Letniej Grand Prix w Zakopanem.

W ubiegłym roku w klasyfikacji generalnej Pucharu Prezesa PZN w kombinacji norweskiej, po dwóch zwycięstwach w Wiśle i Zakopanem, triumfował Adam Cieślar, na drugim stopniu podium stanął Mateusz Wantulok, natomiast trzecie miejsce zajął Jan Łowisz. Natomiast w skokach narciarskich zwyciężył Jakub Kot, na drugim miejscu podium stanął Andrzej Zapotoczny, natomiast trzecią pozycję wywalczył Dawid Jarząbek.