Kamil Stoch - najpopularniejszy na Podhalu

Kamil Stoch został najpopularniejszym sportowcem Podhala w plebiscycie zorganizowanym przez Dziennik Polski. Łukasz Rutkowski i Klimek Murańka znależli się wśród najlepszych Młodych Asów.

Po raz szósty zorganizowano Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Podhala, a po raz piąty - na Młodego Asa Podhala. Skoczek Kamil Stoch zajął pierwsze miejsce wśród starszych zawodników, a wśród asów - Łukasz Rutkowski był trzeci, a jego klubowy kolega - Klimek Murańka czwarty. Młodym Asem Podhala został biathlonista Łukasz Szczurek.

Trenerem roku wybrano Krzysztofa Niedźwiedzkiego (łyżwiarstwo szybkie).

Honorowe statuetki otrzymali olimpijczycy Marian Wojna Orlewicz i Tadeusz Kwapień

Plebiscyty cieszyły się dużą popularnością, czytelnicy Dziennika nadesłali około 6000 kuponów.

5. Dominika Modzyniewicz - koszykówka

6. Maciej Chyc Magdzin - sporty motorowe - nagroda specjalna.

Trener Roku:

Krzysztof Niedźwiedzki - trener kadry łyżwiarzy szybkich. Pod jego okiem Konrad Niedźwiedzki i Katarzyna Wójcicka startowali w najważniejszych imprezach sportowych na świecie w tym podczas olimpiady w Turynie 2006 r.

Honorowe wyróżnienia:

Tadeusz Kwapień-

Trzykrotny Olimpijczyk 17-krotny mistrz Polski w biegach i dwukrotny mistrz Polski w lekkiej atletyce.

Marian Wojna Orlewicz -

Olimpijczyk z 1936 r Złoty Medalista MŚ oraz szkoleniowiec w konkurencjach klasycznych.