MS1974-NH

Wyniki Mistrzostw Świata z dnia 1974-02-16
konkurs indywidualny
Falun (K-85), Szwecja
LP. ZAWODNIK KRAJ ODL.1 ODL.2 SUMA PKT.
1 ASCHENBACH Hans-Georg 90 85.5 258.9
2 KAMPF Dietrich 85.5 83 241.2
3 BOROWITIN Aleksiej 85.5 84 239.3
4 STEINER Walter 85 82.5 239.1
5 ECKSTEIN Bernd 86 81.5 238.1
6 KAEYHKOE Tauno 85.5 81 237.5
7 RAUTIONAHO Esko 85 81.5 235.5
8 SCHMID Hans 85.5 81.5 235.3
9 KASAYA Yukio 82 81.5 234.7
10 PAWLUSIAK Tadeusz 82 82.5 231.8
11 SKODA Leos 85 81.5 229.5
12 KODEJSKA Karel 82.5 80 227.6
13 NORDGREN Rolf 80.5 83 226.2
14 HALVORSEN Finn 84 81 226.1
15 KARLSSON Christer 83 80.5 225.2
16 SAETRE Johan 81.5 80 225
17 BALCAR Jindrich 82.5 81 224.7
18 BOCZKOW Siergiej 84.5 80.5 224.6
19 WALLNER Hans 83 81.5 222.3
20 NAPAŁKOW Garij 81.5 79.5 222.2
21 ELIMAEAE Lennart 81 79.5 221.9
22 HOEHNL Rudolf 80.5 80 220.9
23 KRZYSZTOFIAK Adam 81 78.5 220.3
24 BACHLER Reinhold 81.5 80 220
25 GRETTE Odd 81 80 219.7
26 YLIANTTILA Kari 80 80 219.6
27 GRINI Lars 79 81 216.6
28 KONNO Akitsugu 82 76 216.4
29 FORTUNA Wojciech 78 80 215.4
30 AOCHI Seiji 77.5 78.5 215.2
31 MASHIKO Mineyuki 81 78.5 214.3
32 GLASS Henry 80 76 213.7
33 RAND Jey 77 79.5 211.5
34 BRANDSEGG Odd 81 76.5 209.1
35 DUBB Peter 77 80 208.8
36 NORCIC Bogdan 81 77 206.9
37 MAUNU Paavo 79.5 77.5 206.3
38 BONETTI Josef 78 80 205.4
39 MARTIN Jerri 75 76 202.7
39 SCHWINGHAMMER Sepp 76.5 77 202.7
41 MILLONIG Hans 76 76 201.8
42 WINDSPERGER Greg 76 77.5 200.2
43 VON GRUENIGEN Ernst 75 75.5 199.9
44 GROSCHE Alfred 73.5 76 195.8
45 BOBAK Stanisław 75.5 73 192.7
46 STELLE Ron 76 74 192.1
47 TUSCH Rudi 74 75 191.5
48 KLEPACKIJ Władimir 83.5 78.5 191.3
49 INNAUER Toni 70 75.5 190.9
50 GRAVES Richard 76.5 75 190.5
51 POIROT Gilbert 74 73.5 189.1
52 STEFANCIC Peter 72.5 73 188.9
53 PRELOVSEK Marian 75.5 72.5 187.9
54 JURMAN Janez 74.5 73 186.1
55 GRADY Richard 76.5 71 182.1
56 ARNOULD Yannick 74.5 73 181.1
57 DE CRIGNIS Ermes 75.5 70 180.4
58 TOMASI Lido 74 69 174.4
59 WILSON Peter 70 69 168
60 JACOBERGER Philippe 68.5 70.5 164
61 ŻARKOW Iwan 64.5 73.5 158.9
62 LASEW Georgij 64 60.5 139.3
63 GEREA Gheorghe 64 64.5 111.7
64 HELLERUD Chris 53 48 85.2

Klasyfikacje

Kalendarz

Data Kraj Miejscowość Skocznia Info Wyniki Więcej
25-02-2021 Niemcy Oberstdorf HS 106 (K-95) konkurs indywidualny pań nocny -
26-02-2021 Niemcy Oberstdorf HS 106 (K-95) konkurs drużynowykonkurs indywidualny pań nocny -
27-02-2021 Niemcy Oberstdorf HS 106 (K-95) konkurs indywidualny mężczyzn nocny -
28-02-2021 Niemcy Oberstdorf HS 106 (K-95) konkurs mieszanynocny -
03-03-2021 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualny pań nocny -
05-03-2021 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs indywidualny mężczyzn nocny -
06-03-2021 Niemcy Oberstdorf HS 137 (K-120) konkurs drużynowynocny -