Wyniki Pucharu Świata z dnia 1983-01-28 konkurs indywidualny Gstaad (K-88), Szwajcaria |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | BULAU Horst | 86.5 | 87 | 250.3 | |
2 | RUUD Roger | 85.5 | 85.5 | 247.3 | |
3 | VETTORI Ernst | 84.5 | 86 | 246 | |
4 | FINDEISEN Ulf | 83 | 86 | 245.1 | |
5 | KOKKONEN Pentti | 84 | 84.5 | 243.3 | |
6 | BERGERUD Per | 84 | 82 | 239.8 | |
7 | HASTINGS Jeff | 83 | 84 | 238.9 | |
8 | KOGLER Armin | 83 | 82.5 | 237 | |
9 | PUIKKONEN Jari | 83 | 82.5 | 236.5 | |
10 | BREMSETH Ole | 84 | 80.5 | 236.3 | |
11 | SCHALLERT Richard | 83.5 | 82.5 | 235.5 | |
12 | SUMI Hansjörg | 83 | 81.5 | 233.9 | |
13 | HANSSON Olav | 81 | 82.5 | 233.3 | |
14 | OSTWALD Klaus | 81.5 | 81.5 | 233 | |
15 | ULAGA Primoz | 82 | 81.5 | 232.8 | |
16 | STANNARIUS Stefan | 82 | 82.5 | 232.4 | |
17 | PLOC Pavel | 83 | 82 | 232.2 | |
18 | BOEGSETH Jon Eilert | 81.5 | 81 | 231.7 | |
19 | WEISSFLOG Jens | 81.5 | 81 | 230.2 | |
20 | WALLNER Hans | 81.5 | 80 | 230.1 | |
21 | PARMA Jiri | 81 | 81 | 228.9 | |
22 | COLIN Gerard | 80.5 | 82 | 227.5 | |
23 | TEPES Miran | 79 | 83 | 226.9 | |
24 | NEUPER Hubert | 81.5 | 79.5 | 226.8 | |
25 | HIRNER Adolf | 78.5 | 81 | 223.4 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |