Wyniki Pucharu Świata z dnia 1989-01-01 konkurs indywidualny Garmisch-Partenkirchen (K-107), RFN |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | NYKAENEN Matti | 109 | 102 | 220.5 | |
2 | WEISSFLOG Jens | 104 | 100 | 218 | |
3 | LAAKKONEN Risto | 107.5 | 99.5 | 217 | |
4 | THOMA Dieter | 104.5 | 102.5 | 214 | |
5 | KJOERUM Jon-Inge | 103 | 100 | 211 | |
6 | HEUMANN Josef | 103 | 98 | 208 | |
7 | KLAUSER Thomas | 104 | 94 | 207 | |
8 | HOLLAND Mike | 104.5 | 95.5 | 205.5 | |
8 | STRANNER Günther | 104.5 | 94.5 | 205.5 | |
10 | ZUPAN Matjaz | 100 | 99.5 | 204.5 | |
11 | FIDJESTOEL Ole Gunnar | 103.5 | 95 | 202.5 | |
12 | BOKLOEV Jan | 107.5 | 95.5 | 202 | |
13 | OPAAS Vegard | 100 | 97 | 200 | |
13 | ULAGA Primoz | 99 | 93.5 | 200 | |
15 | DEBELAK Matjaz | 103 | 94.5 | 198.5 | |
15 | VETTORI Ernst | 105.5 | 86 | 198.5 | |
17 | HAKALA Vesa | 101.5 | 91 | 197 | |
18 | SCHILLI Rolf | 99 | 95 | 195.5 | |
19 | DEBELAK Janez | 95.5 | 95 | 194.5 | |
20 | LEONHARDT Robert | 97.5 | 94 | 194 | |
21 | WIERWIEJKIN Andriej | 97 | 94.5 | 193 | |
22 | CECON Roberto | 94.5 | 95 | 192.5 | |
22 | JOHANSEN Magne | 94.5 | 94.5 | 192.5 | |
24 | FELDER Andreas | 98.5 | 92 | 191.5 | |
24 | NEULAENDTNER Franz | 103 | 87.5 | 191.5 | |
26 | PINZANI Carlo | 98 | 92.5 | 191 | |
27 | KUSTOW Pawieł | 101 | 88.5 | 190.5 | |
27 | MALEC Jiri | 102 | 93.5 | 190.5 | |
29 | STIRN Janez | 96 | 90.5 | 190 | |
29 | TAELLBERG Staffan | 96 | 91 | 190 | |
31 | TEPES Miran | 94.5 | 96 | 189 | |
32 | LOTRIC Rajko | 97 | 89 | 188 | |
33 | FINDEISEN Ulf | 95 | 89.5 | 187 | |
34 | KOWAL Jan | 95 | 94 | 186.5 | |
35 | WIEGELE Franz | 98.5 | 89 | 186 | |
36 | DLUHOS Ladislav | 96 | 87.5 | 185.5 | |
37 | BRAATEN Clas Brede | 100 | 85 | 184.5 | |
37 | SVAGERKO Martin | 94.5 | 92 | 184.5 | |
39 | STJERNEN Hroar | 95 | 91 | 184 | |
40 | JOHNSEN Erik | 99.5 | 86 | 183.5 | |
41 | JEZ Frantisek | 99.5 | 84 | 182.5 | |
41 | SCHUSTER Werner | 100 | 83 | 182.5 | |
43 | PLOC Pavel | 95.5 | 89 | 182 | |
44 | HAUSWIRTH Christian | 96.5 | 86 | 181.5 | |
45 | REYMOND Pascal | 96 | 87 | 179 | |
46 | BREJCZEW Władimir | 94.5 | 88.5 | 178.5 | |
47 | MARTINSSON Mikael | 95 | 86 | 176 | |
48 | PUIKKONEN Jari | 102 | 97.5 | 174.5 | |
49 | HAIM Werner | 94 | 83 | 171.5 | |
50 | HUNGER Heiko | 100.5 | 78 | 170 | |
51 | BAUER Andreas | 100.5 | 91 | 162 | |
52 | LANGLOIS Tad | 95.5 | - | 92 | |
52 | PARMA Jiri | 92 | - | 92 | |
52 | TREVES Florian | 93 | - | 92 | |
52 | WINTERHALDER Jürgen | 92.5 | - | 92 | |
56 | JEAN-PROST Nicolas | 90.5 | - | 91.5 | |
56 | LACEDELLI Antonio | 93.5 | - | 91.5 | |
56 | LUNARDI Virginio | 93 | - | 91.5 | |
59 | LEHMANN Christoph | 91 | - | 91 | |
60 | CAPEL Colin | 93.5 | - | 90.5 | |
60 | ERAT Paul | 92.5 | - | 90.5 | |
60 | GRUNDIG Peter | 93.5 | - | 90.5 | |
63 | KLIMOWSKI Zbigniew | 92 | - | 90 | |
64 | VOUILLAMOZ Yvan | 89 | - | 88.5 | |
64 | WEGSCHEIDER Lorenz | 91.5 | - | 88.5 | |
66 | PAPIERZ Bogdan | 89 | - | 88 | |
66 | ZOGRAFSKI Emil | 91 | - | 88 | |
68 | KOPAC Primoz | 92 | - | 87.5 | |
69 | KINDLIMANN Thomas | 90 | - | 87 | |
69 | KONOPACKE Mark | 92 | - | 87 | |
71 | SCHERER Andreas | 90.5 | - | 86 | |
72 | STEIERT Wolfgang | 88 | - | 85 | |
73 | EIDHAMMER Ole-Christian | 88 | - | 84.5 | |
74 | NIKKOLA Ari-Pekka | 90 | - | 83.5 | |
75 | AASTROEM Magnus | 88 | - | 83 | |
75 | MOLLARD Didier | 88 | - | 83 | |
77 | RIMMEL Christian | 87 | - | 82 | |
78 | ARPIN Jacky | 86 | - | 81 | |
78 | BALANCHE Gérard | 88 | - | 81 | |
80 | KRASILNIKOW Oleg | 86 | - | 80 | |
81 | SOLA Bernat | 86 | - | 79.5 | |
82 | STEIN Kurt | 87.5 | - | 79 | |
83 | HILS Norbert | 84 | - | 78.5 | |
83 | MĄDRY Jarosław | 86 | - | 78.5 | |
85 | DUFFNER Christof | 87 | - | 78 | |
86 | TAELLBERG Per-Inge | 84 | - | 77 | |
87 | NORMAN Ake | 82 | - | 73.5 | |
88 | IHLE Thomas | 81 | - | 72 | |
89 | REICHERTZ Eckhard | 80 | - | 68 | |
90 | GILLMANN Todd | 74 | - | 63 | |
91 | GAFFAL Peter | 75 | - | 62.5 | |
91 | GLASS Reiko | 75.5 | - | 62.5 | |
93 | GELLER Gabor | 72 | - | 60.5 | |
94 | EDWARDS Eddie | 58 | - | 32 |
Klasyfikacje
Kalendarz
Data | Kraj | Miejscowość | Skocznia | Info | Wyniki | Więcej | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Etap 3 | |||||||||
25-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
26-11-2023 | Ruka | HS 142 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
02-12-2023 | Lillehammer | HS 98 (K-90) | |||||||
|
|||||||||
03-12-2023 | Lillehammer | HS 140 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
09-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
10-12-2023 | Klingenthal | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
16-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
17-12-2023 | Engelberg | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 4 | |||||||||
29-12-2023 | Oberstdorf | HS 137 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
01-01-2024 | Garmisch-Partenkirchen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
03-01-2024 | Innsbruck | HS 128 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
06-01-2024 | Bischofshofen | HS 142 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 5 | |||||||||
13-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | duety | ||||||
|
|||||||||
14-01-2024 | Wisła | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
17-01-2024 | Szczyrk | HS 104 (K-95) | odwołane | ||||||
20-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
21-01-2024 | Zakopane | HS 140 (K-125) | |||||||
|
|||||||||
Etap 6 | |||||||||
03-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
04-02-2024 | Willingen | HS 147 (K-130) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
10-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | duety | ||||||
|
|||||||||
11-02-2024 | Lake Placid | HS 128 (K-115) | |||||||
|
|||||||||
17-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
18-02-2024 | Sapporo | HS 137 (K-123) | |||||||
|
|||||||||
23-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | duety | ||||||
|
|||||||||
24-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
25-02-2024 | Oberstdorf | HS 235 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
Etap 7 | |||||||||
01-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | za Szczyrk | ||||||
|
|||||||||
02-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
03-03-2024 | Lahti | HS 130 (K-116) | |||||||
|
|||||||||
09-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
10-03-2024 | Oslo | HS 134 (K-120) | |||||||
|
|||||||||
12-03-2024 | Trondheim | HS 105 (K-94) | |||||||
|
|||||||||
13-03-2024 | Trondheim | HS 138 (K-124) | |||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | przełożony z 16.03. | ||||||
|
|||||||||
17-03-2024 | Vikersund | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
22-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
23-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|
|||||||||
24-03-2024 | Planica | HS 240 (K-200) | |||||||
|