Wyniki Pucharu Świata z dnia 1996-01-21 konkurs indywidualny Sapporo (K-120), Japonia |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | GOLDBERGER Andreas | 117.5 | 107 | 224.1 | |
1 | NIKKOLA Ari-Pekka | 119 | 105.5 | 224.1 | |
3 | SAITOH Hiroya | 102.5 | 118 | 214.4 | |
4 | WEISSFLOG Jens | 99 | 116 | 205.5 | |
5 | YASUZAKI Naoki | 100.5 | 114 | 204.6 | |
6 | LJOEKELSOEY Roar | 101.5 | 112.5 | 200.7 | |
7 | SAKALA Jaroslav | 93.5 | 117.5 | 197.3 | |
8 | HIGASHI Kazuhiro | 112 | 98.5 | 196.9 | |
9 | FUNAKI Kazuyoshi | 110.5 | 95.5 | 188.3 | |
10 | THOMA Dieter | 105.5 | 97.5 | 181.4 | |
11 | JOHANSSEN Kent | 100 | 103 | 180.9 | |
12 | HIGASHI Akira | 98.5 | 104 | 179.5 | |
13 | SIEGMUND Gerd | 105 | 96 | 178.3 | |
14 | JEAN-PROST Nicolas | 111 | 89 | 175 | |
15 | BREDESEN Espen | 98.5 | 99.5 | 170.9 | |
16 | AHONEN Janne | 90.5 | 107 | 170 | |
17 | OTTESEN Lasse | 99 | 98.5 | 169 | |
18 | FRANC Urban | 90 | 107 | 166.6 | |
19 | NOROTA Yoshikazu | 95 | 100 | 165.5 | |
20 | CHIBA Katsutoshi | 100 | 94 | 165.2 | |
21 | VAEAETAEINEN Janne | 96.5 | 99.5 | 164.8 | |
22 | KLINGA Jani | 96.5 | 95.5 | 156.1 | |
23 | MAŁYSZ Adam | 92 | 98.5 | 155.4 | |
24 | SHIBUYA Jun | 96 | 93.5 | 154.1 | |
25 | SAKURAI Hitoshi | 97.5 | 96.5 | 153.7 | |
26 | SCHWARZENBERGER Reinhard | 89 | 99 | 152.4 | |
27 | KASAMA Noritaka | 92 | 94.5 | 149.2 | |
28 | JEZ Frantisek | 95 | 88 | 140.9 | |
29 | FUKITA Yukitaka | 97.5 | 85 | 140.5 | |
30 | RADELJ Jure | 90 | 91 | 135.3 | |
31 | BERG Oeyvind | 93 | 90 | 134.9 | |
32 | JAEKLE Hansjoerg | 96 | 88.5 | 131.3 | |
33 | SKUPIEŃ Wojciech | 89 | 73.5 | 99 | |
34 | MEINEL Rico | 90.5 | 75 | 96.4 | |
35 | KASAI Noriaki | 94 | 67.5 | 93.2 | |
36 | WALLNER Matthias | 88.5 | - | 65.3 | |
37 | NISHIKATA Jinya | 89 | - | 65.2 | |
38 | OKAMURA Sota | 89 | - | 64.2 | |
39 | PARMA Jiri | 88 | - | 61.4 | |
40 | GEBSTEDT Ralph | 87 | - | 60.6 | |
41 | VORVIK Arve | 87 | - | 60.1 | |
42 | HARADA Masahiko | 85 | - | 59 | |
43 | SATO Masayuki | 84.5 | - | 56.6 | |
44 | STEINAUER Marco | 84.5 | - | 56.1 | |
45 | TRUNZ Martin | 83.5 | - | 53.8 | |
46 | BIRCHLER Christof | 84 | - | 52.7 | |
47 | DUFFNER Christof | 85.5 | - | 52.4 | |
48 | KYTOESAHO Pasi | 80.5 | - | 46.9 | |
49 | MIYAHIRA Hideharu | 81 | - | 44.8 | |
50 | HAARE Frode | 76 | - | 38.8 | |
51 | SUDA Kenji | 77 | - | 33.6 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |