Wyniki Pucharu Świata z dnia 1996-02-11 konkurs indywidualny Bad Mitterndorf (K-185), Austria |
|||||
LP. | ZAWODNIK | KRAJ | ODL.1 | ODL.2 | SUMA PKT. |
---|---|---|---|---|---|
1 | GOLDBERGER Andreas | 194 | 198 | 385.9 | |
2 | DUFFNER Christof | 198 | 199 | 379.4 | |
3 | AHONEN Janne | 192 | 194 | 377.2 | |
4 | FRANC Urban | 189 | 190 | 364.8 | |
5 | WEISSFLOG Jens | 188 | 188 | 361.7 | |
6 | WIDHOELZL Andreas | 188 | 186 | 360.3 | |
7 | SAKALA Jaroslav | 180 | 186 | 350.7 | |
8 | SUCHACEK Jakub | 181 | 184 | 349 | |
9 | JEAN-PROST Nicolas | 184 | 178 | 344.9 | |
10 | LJOEKELSOEY Roar | 180 | 177 | 340.4 | |
10 | MEGLIC Robert | 178 | 179 | 340.4 | |
12 | BREDESEN Espen | 176 | 180 | 340.2 | |
12 | SCHWARZENBERGER Reinhard | 177 | 179 | 340.2 | |
14 | NISHIKATA Jinya | 181 | 177 | 340.1 | |
15 | NIKKOLA Ari-Pekka | 174 | 183 | 339.9 | |
16 | HALVORSEN Eirik | 177 | 176 | 336.1 | |
17 | JEZ Frantisek | 173 | 178 | 332.2 | |
18 | MAŁYSZ Adam | 174 | 176 | 330 | |
19 | FUNAKI Kazuyoshi | 175 | 171 | 326.7 | |
20 | GEBSTEDT Ralph | 168 | 177 | 324.5 | |
21 | DESSUM Nicolas | 167 | 176 | 323.1 | |
22 | KASAI Noriaki | 162 | 179 | 321.2 | |
23 | SOININEN Jani | 169 | 174 | 320.6 | |
24 | REUTELER Bruno | 170 | 172 | 317.9 | |
25 | JIROUTEK Jakub | 170 | 170 | 316.5 | |
26 | GOSTISA Samo | 166 | 173 | 315.8 | |
27 | MOLLARD Didier | 170 | 169 | 315.3 | |
28 | FREIHOLZ Sylvain | 167 | 171 | 313.6 | |
29 | SIEGMUND Gerd | 170 | 164 | 308.8 | |
30 | DOLEZAL Michal | 162 | 167 | 293.8 | |
31 | HORNGACHER Stefan | 162 | 159 | 291.2 | |
32 | CECON Roberto | 165 | 154 | 289.3 | |
33 | SAVOLAINEN Kimmo | 154 | 167 | 287.7 | |
34 | JOHANSSEN Kent | 160 | 163 | 287.6 | |
35 | SKUPIEŃ Wojciech | 157 | 146 | 268.1 | |
36 | YASUZAKI Naoki | 153 | - | 136.6 | |
37 | PERTILE Ivo | 153 | - | 135.6 | |
38 | BIELCIK Marian | 153 | - | 134.6 | |
39 | GWÓŹDŹ Marek | 153 | - | 134.6 | |
40 | TRUNZ Martin | 151 | - | 133.7 | |
41 | STEINAUER Marco | 146 | - | 127.2 | |
42 | JOHANSSON Fredrik | 146 | - | 125.7 | |
43 | WEBER Randy | 141 | - | 122.2 | |
44 | RASMUSSEN Johan | 141 | - | 119.2 | |
45 | KRUCZEK Łukasz | 143 | - | 117.6 | |
46 | RADELJ Jure | 140 | - | 117.5 | |
47 | MESIK Martin | 139 | - | 117.3 | |
48 | KOROBOW Aleksander | 125 | - | 94.5 |
1. | KRAFT Stefan | 2149 | |
2. | KOBAYASHI Ryoyu | 1673 | |
3. | WELLINGER Andreas | 1488 | |
4. | HOERL Jan | 1140 | |
5. | PREVC Peter | 1071 | |
6. | HAYBOECK Michael | 882 | |
19. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 524 | |
25. | ŻYŁA Piotr | 292 | |
26. | STOCH Kamil | 256 | |
28. | KUBACKI Dawid | 213 | |
47. | WĄSEK Paweł | 42 | |
55. | KOT Maciej | 21 |
Najbliższy konkurs:
Courchevel HS132
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
13 sie 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | ZOGRAFSKI Władimir | 604 | |
2. | DESCHWANDEN Gregor | 582 | |
3. | NIKAIDO Ren | 315 | |
4. | ŻYŁA Piotr | 220 | |
5. | KUBACKI Dawid | 198 | |
6. | WELLINGER Andreas | 182 | |
7. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 181 | |
19. | KOT Maciej | 104 | |
33. | JUROSZEK Kacper | 70 | |
38. | MURAŃKA Klemens | 62 | |
45. | STOCH Kamil | 43 | |
67. | WĄSEK Paweł | 15 | |
68. | WOLNY Jakub | 14 | |
71. | WRÓBEL Marcin | 13 | |
79. | JONIAK Klemens | 7 |
Brak najbliższego konkursu PK
Aktualna klasyfikacja
1. | ORTNER Maximilian | 1243 | |
2. | SCHUSTER Jonas | 1195 | |
3. | MOERTH Francisco | 806 | |
4. | PEDERSEN Robin | 800 | |
5. | LEITNER Clemens | 787 | |
6. | BARTOLJ Maksim | 783 | |
21. | WOLNY Jakub | 306 | |
22. | MURAŃKA Klemens | 291 | |
26. | KOT Maciej | 244 | |
28. | WĄSEK Paweł | 231 | |
30. | ZNISZCZOŁ Aleksander | 207 | |
37. | STĘKAŁA Andrzej | 169 | |
41. | JUROSZEK Kacper | 120 | |
60. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 41 | |
60. | HABDAS Jan | 41 | |
78. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 18 | |
93. | JONIAK Klemens | 4 | |
96. | PILCH Tomasz | 3 | |
96. | TOMASIAK Kacper | 3 | |
100. | KRZAK Jarosław | 1 |
Brak najbliższego konkursu FC
Aktualna klasyfikacja
1. | RAINER Stefan | 1175 | |
2. | MOERTH Francisco | 759 | |
3. | KAHOFER Timon-Pascal | 750 | |
4. | WOHLGENANNT Ulrich | 742 | |
5. | RUPITSCH Markus | 441 | |
6. | BACHLINGER Niklas | 437 | |
9. | NIŻNIK Adam | 356 | |
12. | WRÓBEL Marcin | 288 | |
16. | TOMASIAK Kacper | 216 | |
27. | MURAŃKA Klemens | 160 | |
29. | ŁUKASZCZYK Łukasz | 158 | |
31. | JONIAK Klemens | 155 | |
35. | STĘKAŁA Andrzej | 121 | |
42. | AMILKIEWICZ Tymoteusz | 85 | |
44. | PILCH Tomasz | 80 | |
47. | KRZAK Jarosław | 75 | |
53. | WOLNY Jakub | 58 | |
53. | GALICA Jan | 58 | |
60. | STASZEL Klemens | 50 | |
94. | JUROSZEK Kacper | 27 | |
106. | JOJKO Szymon | 21 | |
109. | SZOZDA Wiktor | 19 | |
116. | HABDAS Jan | 13 | |
156. | MAJERCZYK Stanisław | 1 |
Najbliższy konkurs:
Lillehammer HS140
konkurs indywidualny
konkurs indywidualny
23 lis 2024
Aktualna klasyfikacja
1. | PREVC Nika | 1454 | |
2. | PINKELNIG Eva | 1305 | |
3. | LOUTITT Alexandria | 1030 | |
4. | ITO Yuki | 1018 | |
5. | SEIFRIEDSBERGER Jacqueline | 935 | |
6. | KRIZNAR Nika | 893 | |
50. | TWARDOSZ Anna | 8 |
Brak najbliższego konkursu Puchar Interkontynentalny kobiet
Aktualna klasyfikacja
1. | ERZAR Tina | 654 | |
2. | WIEGELE Hannah | 572 | |
3. | GRAESLI Kjersti | 436 | |
4. | MIDTSKOGEN Ingvild Synnoeve | 420 | |
5. | TRAASERUD Heidi Dyhre | 400 | |
6. | ELLMAUER Katharina | 393 | |
14. | KONDERLA Nicole | 216 | |
27. | PRZYBYŁA Wiktoria | 98 | |
32. | CIEŚLAR Paulina | 81 | |
45. | TWARDOSZ Anna | 42 | |
51. | TAJNER Sara | 30 | |
52. | BEŁTOWSKA Pola | 24 | |
67. | SŁOWIK Natalia | 10 |