Szczegóły CoC kobiet
Klasyfikacja CoC kobiet


Klasyfikacja CoC kobiet w sezonie 2018/2019
Lp.ZawodnikKrajPkt.StrataWystępów
1BRECL JernejaSłowenia20002
2SZPINIEWA AnnaRosja170-303
3RAUDASCHL ElisabethAustria159-414
4FREITAG SelinaNiemcy150-502
4PURKER ClaudiaAustria150-502
6PARK Guy-LimKorea142-584
7KOMAR KatraSłowenia140-602
8BORODINA AlinaRosja110-904
9KARPIEL KamilaPolska109-912
10HUBER JuliaAustria98-1024
11SORSCHAG Sophie Austria96-1042
12MAZI PiaSłowenia90-1102
13RAUTIONAHO JennyFinlandia89-1114
14PTACKOVA StepankaCzechy80-1202
15RAJDA KingaPolska79-1212
16IHLE AlinaNiemcy71-1292
17REISCH AgnesNiemcy65-1352
18ELLMAUER KatharinaAustria60-1404
19JAKOWLEWA MarijaRosja58-1422
20MOHARITSCH VanessaAustria50-1502
20ROESTAD KarolineNorwegia50-1502
22BELSHAW AnnikaUSA46-1544
23MAIR SophieAustria40-1602
24SDIERŻYKOWA WalentinaKazachstan37-1632
25EILERS NatalieKanada36-1642
26JONES PaigeUSA33-1674
26KVERNMO PernilleNorwegia33-1672
28GIANMOENA VeronicaWłochy32-1682
29SANKEY LoganUSA29-1712
30MOBERG AstridSzwecja28-1722
31TRAASERUD Heidi DyhreNorwegia27-1732
32SKATVEDT KarolineNorwegia26-1742
33LANCHO ArantxaNiemcy24-1762
34HOFFMANN AnnaUSA23-1774
35BLAZKOVA BarboraCzechy22-1782
36MACUGA SamanthaUSA21-1794
36TWARDOSZ AnnaPolska21-1792
38AMBLE Eva Elise JohansenNorwegia19-1812
38BODNARCHUK NatashaKanada19-1812
38SZYSZKINA WeronikaKazachstan19-1812
41FORSSTROEM SusannaFinlandia18-1822
42SIDLOVA ViktoriaSłowacja15-1852
42TUCHTAJEWA AlinaKazachstan15-1854
44REPINC ZUPANCIC JernejaSłowenia13-1872
45HERASYMIUK WitalinaUkraina12-1884
46KUEBLER Pia LilianNiemcy11-1892
47PECHA DajanaKazachstan8-1924
47PROKOPIEWA KristinaRosja8-1922
47VOROS ViragWęgry8-1922
50BAARSET Astrid LouiseNorwegia6-1942
50ERNST GianinaNiemcy6-1941
52GOBOZOWA EsmeraldaGruzja4-1962
53JENCOVA VeronikaCzechy2-1982
53KREPELKOVA MartaCzechy2-1982




Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl