Ładny występ Wojciecha Skupnia

 • 2001-08-12 13:11
Triumf Austriaków w II dniu zawodów Letniego Grand Prix w niemieckim Hinterzarten. Zwycięzca zawodów, po wspaniałym swoim drugim skoku (111m.) został Martin Hoellwarth. Tuż za nim Andreas Goldberger. Martin Schmitt - wyraźnie zawiedziony po skoku w 2 serii (prowadził po 1 serii), dopiero na trzecim miejscu.

W dzisiejszym głównym konkursie wystartowało aż 4 reprezentantów Polski: Robert Mateja, Tomasz Pochwała, Wojciech Skupień i oczywiście lider GP - Adam Małysz. Podobnie jednak, jak we wczorajszym konkursie do czołowej trzydziestki dostali się tylki dwaj ostatni. Mateja i Pochwała oddali podobne, równie słabe skoki (odpowiednio 86,5 i 86 m.)

W bardzo dobrej dyspozycji był dziś Wojciech Skupień. Skoki na odległość 96,5 i 104,5m dały mu 7 lokatę i awans do czołowej 15-tki letniego GP (we wtorkowych zawodach w Courchevel, zajmujący 13 pozycję w klasyfikacji, nie będzie musiał skakać w kwalifikacjach). Adam Małysz dziś 9. Lekki zawód - kibice spodziewali się kolejnego zwycięstwa. Myślę jednak, że nei ma się czym martwić. Konkurs, w swojej końcowej części był raczej loterią. Podmuchy wiatru akurat tak wyreżyserowały te zawody. Cieszmy się, że widać formę naszych dwóch najlepszych skoczków.

4 miejsce dziś dla Igora Medveda. Wykorzystał, podobnie jak Wojciech Skupień, sprzyjający pomuch wiatru w 2 serii. Warto zauważyć, obecność aż 5 Słoweńców w pierwszej 30-tce.

W klasyfikacji letniego GP Adam Małysz stracił prowadzenie na rzecz Martina Schmitta. Okazja do rewanżu już we wtorek, we francuskim Courchevel.Zobacz pełne wyniki zawodów...»

tad, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5061) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Jakub-B początkujący

  No fakt ten konkurs to oteria bo np.
  31 HAUTAMAEKI Matti Finlandia 91.5 m - 107l
  14 FUNAKI Kazuyoshi Japonia 95.5 m 97.5 m 237
  9 MAŁYSZ Adam Polska 102.5 m 97 m 248.5
  4 MEDVED Igor Słowenia 97.5 m 106 m 256.5

 • radoslaw.lis początkujący

  7 lokata niezła jest dla Skupnia dla Małysza niestety nie

 • Kikuszenko początkujący
  :(

  Skupień był chwilowo w lepszej dyspozycji Adam się jeszcze odgryzie.

 • anonim
  konkurs

  To było piękne, wreszcie któryś z Polaków pokonał Małysza,niesamowicie się cieszyłem. Brawa dla Skupnia. Zwycięzca Hoellwarth awnansował z około 10. pozycji trzeba przyznać piękny skok. Goldi też bardzo dobrze. W konkursie brak m.in. Hannawalda i Jussilainena. Po pierwszej serii było: 1.Schmitt, 2.Duffner- Schmittmiał dużą przewagę. Ostatecznie Duffner był 5. Po I-wszej serii Małysz był 3. razem z Haradą, ostatecznie zajęli to samo 9. miejsce. Brawa dla Medveda. Porażka braci Hautamaekich- żadnego nie było w drugiej serii; a sukces Austriaków. Słabe wyniki: Horngachera, Radelja i Loitzla, dobre: Mesika i Saito. Widzieliśmy 2 upadki w pierwszej serii: Freiholza i Alborna- ten ostatni za dobrze skakał żeby mu to wyrządziło większą szkodę i Freiholza.
  pozdrowienia

 • jozek_sibek redaktor
  Skupień lepszy od Małysza!!!!

  W.Skupień wygrał z A.Małyszem w Letniej Grand Prix.
  7-Skupień
  9-Małysz

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).