Paweł Okas mistrzem Finlandii na K15

• 2009-03-30 18:51
W ubiegły weekend na skoczniach w Rovaniemi odbyły się Mistrzostwa Finlandii Juniorów - Hopea Sompa. Wystartowali w nich bracia Okasowie.

Na skoczni K15 w kategorii dziesięciolatków tytuł mistrza Finlandii wywalczył Paweł Okas, który lądował na 13,5 m i 14 m. Zawody wygrał startujący poza konkursem Estończyk Artti Aigro.

Wśród czternastolatków dziewiąte miejsce zajął Sebastian Okas (skocznia K36), a w grupie dwunastolatków 25. był Daniel Okas (skocznia K25).

Poza Pawłem tytuły mistrzów Finlandii w Rovaniemi wywalczyli: Eetu Nousiainen (12 l.), Marcus Torni (14 l.) i Sami Saapunki (16 l.).

Pełne wyniki zawodów, galeria zdjęć oraz filmik znajdują się na internetowej stronie braci Okas.

Barbara Niewiadomska, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8172) komentarze: (19)