Na żywo:
[X] Zamknij
Sobota, 27 marca 2010, 23:44

Bjoern Einar Romoeren ze złotem Mistrzostw Norwegii

Bjoern Einar Romoeren
Bjoern Einar Romoeren
fot. Natalia Konarzewska

Podobnie jak Finowie, o tytuł mistrzowski rywalizowali również skoczkowie i skoczkinie z Norwegii.

Wśród panów, na skoczni w Vikersund, najlepszy okazał się Bjørn Einar Romøren , który wylądował na 111 i 110,5 metrze (254,2 pkt.). Srebro zdobył Anders Bardal (112 i 110m; 252,6 pkt.), a brąz Andreas Stjernen (110,5 i 111m; 250,7 pkt.)

Tuż za podium znaleźli się Tom Hilde i brązowy medalista Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich z Planicy - Anders Jacobsen. 25-letni Norweg oddał najdłuższy skok konkursu- 113,5, jednak nie był on w stanie odrobić straty z pierwszej serii (do medalu zabrakło 4,6 pkt.).
Po pierwszej serii prowadził Vergard Swensen, ze skokiem na odległość 112,5 metrów. W drugiej próbie uzyskał on już tylko 103,5 metra i ostatecznie uplasował się na siódmej pozycji.

Wśród kobiet najlepsza okazała się trzecia w klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego Kobiet Anette Sagen (113,5 i 100m; 223,3pkt.) Druga była Line Jahr (211,4pkt.), a trzecia Helena Olsson Smeby (197.9pkt.).

Jutro odbędą się zawody na skoczni dużej.

Pełne wyniki: http://www.vikersund.no/filer/filsystem/Resultater%20NM%20hopp%2027%20mars%202010.PDF



Klaudia Feruś, Źródło: vikersund.no
oglądalność: (9093) ilość komentarzy: (17)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Sapporo HS137
26.01.2019
godz. 08:00
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Sobota, godz. 07:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1128
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska603
4.KRAFT StefanAustria581
5.KUBACKI DawidPolska554
29.WOLNY JakubPolska97
35.HULA StefanPolska43
47.KOT MaciejPolska14
59.WĄSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Rastbuechl HS78
09.02.2019
godz. 17:30
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy396
3.NIETZEL JustinNiemcy351
4.PREVC CeneSlowenia286
5.RUPITSCH MarkusAustria268
21.JUROSZEK KacperPolska141
55.KANTYKA PrzemysławPolska54
68.GRUSZKA MateuszPolska40
68.NIŻNIK AdamPolska40
71.BIEGUN KrzysztofPolska39
78.SKUPIEŃ DamianPolska34
88.STOSEL KacperPolska29
92.PILCH TomaszPolska25
133.JOJKO SzymonPolska5
142.CZYŻ BartoszPolska2
143.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl