Sobota, 27 marca 2010, 23:44

Bjoern Einar Romoeren ze z這tem Mistrzostw Norwegii

Bjoern Einar Romoeren
Bjoern Einar Romoeren
fot. Natalia Konarzewska

Podobnie jak Finowie, o tytu mistrzowski rywalizowali r闚nie skoczkowie i skoczkinie z Norwegii.

W鈔鏚 pan闚, na skoczni w Vikersund, najlepszy okaza si Bjørn Einar Romøren , kt鏎y wyl康owa na 111 i 110,5 metrze (254,2 pkt.). Srebro zdoby Anders Bardal (112 i 110m; 252,6 pkt.), a br您 Andreas Stjernen (110,5 i 111m; 250,7 pkt.)

Tu za podium znale幢i si Tom Hilde i br您owy medalista Mistrzostw 安iata w Lotach Narciarskich z Planicy - Anders Jacobsen. 25-letni Norweg odda najd逝窺zy skok konkursu- 113,5, jednak nie by on w stanie odrobi straty z pierwszej serii (do medalu zabrak這 4,6 pkt.).
Po pierwszej serii prowadzi Vergard Swensen, ze skokiem na odleg這嗆 112,5 metr闚. W drugiej pr鏏ie uzyska on ju tylko 103,5 metra i ostatecznie uplasowa si na si鏚mej pozycji.

W鈔鏚 kobiet najlepsza okaza豉 si trzecia w klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego Kobiet Anette Sagen (113,5 i 100m; 223,3pkt.) Druga by豉 Line Jahr (211,4pkt.), a trzecia Helena Olsson Smeby (197.9pkt.).

Jutro odb璠 si zawody na skoczni du瞠j.

Pe軟e wyniki: http://www.vikersund.no/filer/filsystem/Resultater%20NM%20hopp%2027%20mars%202010.PDF



Klaudia Feru, 毒鏚這: vikersund.no
ogl康alno嗆: (9033) ilo嗆 komentarzy: (17)

Dyskusja do wiadomo軼i

PROSTY ZAGNIE浴烙NY


Najnowsze Tweety:
Puchar
安iata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup
P
Pa
CoC
Pa
FIS
Cup Pa
Najbli窺zy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja P:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.玆x PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZO AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.W﹖EK PawePolska18
24.MURA堲A KlemensPolska15
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIE DamianPolska21
70.NI烤IK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZY BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ㄆkaszPolska1
Pe軟a klasyfikacja..»
Najbli窺zy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pa:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAxSZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pe軟a klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrze穎ne.
Poltyka cookies
Skijumping.pl