Niedziela, 26 sierpnia 2012, 00:09

LGP w Hakubie: Już o 8 rano niedzielny konkurs

Skocznia w Hakubie
Skocznia w Hakubie
fot. Horst Nilgen

Tylko 48 skoczków zostało zgłoszonych do niedzielnych zawodów Letniej Grand Prix w japońskiej Hakubie (HS 131). Oznacza to, że zamiast kwalifikacji o godzinie 7:00 odbędzie się seria próbna.

Na starcie na pewno nie zobaczymy także Michaela Neumayera, który podczas drugiego skoku w sobotnim konkursie zwichnął sobie ramię.

My liczymy przede wszystkim na dobry występ polskich skoczków, a w szczególności Dawida Kubackiego, który już od Courchevel pokazuje, że stać go na miejsca w okolicy podium.

Bezpośrednia relacja telewizyjna z konkursu zaplanowana jest na antenie Eurosportu. Początek pierwszej serii już o 8-mej rano.


Wyniki na żywo będziecie mogli też śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

lub nowej relacji Berkutschi >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspólnego komentowania skoków na naszym czacie ». Jednocześnie prosimy, by nie robić tego na forum. Użytkowników forum prosimy o zapoznanie się z regulaminem>>

Lista startowa LGP w Hakubie, 26.08.2012
NrZawodnikKraj
1 CHAADAEV Petr RUS
2 KIM Hyun-Ki KOR
3 DAMJAN Jernej SLO
4 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
5 MUOTKA Olli FIN
6 GRIGOLI Marco SUI
7 ZNISZCZOL Aleksander POL
8 CHOI Heung-Chul KOR
9 LEVKIN Yevgeniy KAZ
10 CIKL Martin CZE
11 KULMALA Mika FIN
12 KALINITSCHENKO Anton RUS
13 DEZMAN Nejc SLO
14 KOROLEV Alexey KAZ
15 IPATOV Dimitry RUS
16 WELLINGER Andreas GER
17 HAJEK Antonin CZE
18 HVALA Jaka SLO
19 HRGOTA Robert SLO
20 MIETUS Krzysztof POL
21 MECHLER Maximilian GER
22 BIEGUN Krzysztof POL
23 SEDLAK Borek CZE
24 ROMOEREN Bjoern Einar NOR
25 ROSLIAKOV Ilja RUS
26 MATURA Jan CZE
27 MABBOUX Alexandre FRA
28 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN
29 NAGLIC Tomaz SLO
30 QUECK Danny GER
31 DESCHWANDEN Gregor SUI
32 PUNGERTAR Matjaz SLO
33 KLUSEK Bartlomiej POL
34 TAKEUCHI Taku JPN
35 ZOGRAFSKI Vladimir BUL
36 SAKUYAMA Kento JPN
37 STJERNEN Andreas NOR
38 SUZUKI Sho JPN
39 MAYER Nicolas FRA
40 KASAI Noriaki JPN
41 TEPES Jurij SLO
42 NEUMAYER Michael GER
43 HILDE Tom NOR
44 KUBACKI Dawid POL
45 WATASE Yuta JPN
46 SHIMIZU Reruhi JPN
47 AMMANN Simon SUI
48 WANK Andreas GER


Tadeusz Mieczyński, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (3474) ilość komentarzy: (6)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Engelberg HS140
15.12.2018
godz. 16:00
Sobota, godz. 15:30
Sobota, godz. 15:50
Sobota, godz. 15:45
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia420
2.ŻYŁA PiotrPolska285
3.STOCH KamilPolska276
4.FORFANG Johann AndreNorwegia255
5.LEYHE StephanNiemcy191
14.KUBACKI DawidPolska89
21.WOLNY JakubPolska52
31.HULA StefanPolska21
48.KOT MaciejPolska2
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Ruka HS142
15.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja PK:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.LINDVIK MariusNorwegia200
2.SCHMID ConstantinNiemcy130
3.HOFFMANN FelixNiemcy98
4.ZNISZCZOŁ AleksanderPolska90
5.SCHIFFNER MarkusAustria82
22.WĄSEK PawełPolska18
24.MURAŃKA KlemensPolska15
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 16:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.NIETZEL JustinNiemcy310
2.NIKAIDO RenJaponia200
3.SEIDL FabianNiemcy187
4.EGLOFF LucaSzwajcaria180
5.RUPITSCH MarkusAustria170
16.JUROSZEK KacperPolska99
34.GRUSZKA MateuszPolska40
35.BIEGUN KrzysztofPolska39
44.STOSEL KacperPolska29
52.SKUPIEŃ DamianPolska21
70.NIŻNIK AdamPolska6
73.JOJKO SzymonPolska5
83.CZYŻ BartoszPolska2
85.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Premanon HS90
15.12.2018
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja PŚ Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.ALTHAUS KatharinaNiemcy200
2.SEYFARTH JulianeNiemcy177
3.JAKOWLEWA LidijaRosja172
4.LUNDBY MarenNorwegia169
5.STRAUB RamonaNiemcy142
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Notodden HS100
14.12.2018
godz. 19:15
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl