Na żywo:
  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Środa, 08 stycznia 2014, 13:42

Polacy bez zmian na loty w Bad Mitterndorf

Łukasz Kruczek
Łukasz Kruczek
fot. Tadeusz Mieczyński

Łukasz Kruczek zdecydował, że na najbliższe zawody w lotach narciarskich do Bad Mitterndorf pojadą ci sami skoczkowie, którzy rywalizowali w ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni.



W składzie na loty w Kulm znaleźli się Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Jan Ziobro, Dawid Kubacki i Klemens Murańka.

Oficjalne treningi w Kulm zaplanowane są na piątek, godz. 11:30. O 14-tej rozpoczną się kwalifikacje.


PROGRAM ZAWODÓW:

Piątek, 10.01.2014

11:30 oficjalny trening

14:00 kwalifikacje

Sobota, 11.01.2014

12:30 seria próbna

14:00 pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 12.01.2014

12:30 kwalifikacje

14:15 pierwsza seria konkursowa



Tadeusz Mieczyński, Źródło: pzn.pl
oglądalność: (10630) ilość komentarzy: (69)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs PŚ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl