Seria próbna i kwalfikacje przełożone

 • 2002-02-08 19:58
Seria próbna, przed dzisiejszymi kwalifikacjami do konkursu na olimpijskiej skoczni K-90 została odwołana z powodu burzy śnieżnej, jaka nawiedziła Salt Lake City.

Wiemy już, że zawodnicy nie oddadzą dziś żadnego skoku. Kwalifikacje odbędą się dopiero w niedzielę, przed konkursem na K-90.
Miejmy nadzieję, że do tego czasu pogoda się ustabilizuje i o zwycięstwie w olimpijskim konkursie zadecydują tylko i wyłącznie umiejętności.

tad, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5049) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  odwołane kwalifikacje

  Wiadomo lepiej przełożyć, niż żeby wyniki były przypadkowe (tak jak w Oberstdorfie na K90), lub żeby miało się komuś coś stać. Dobra decyzja.

 • anonim
  woow

  PIERWSZA!!!!!!!!
  skad wy biezecie tak szybko informacje jestem mile zaskoczona

 • Redakcja redaktor
  odp

  hmmz różnych źródeł staramy się )

 • anonim
  hieh

  ja chce serie kwalifikacyjna!! aaaaa qrde wy tam macie kamery czy szpiega jakiegos P

 • olo początkujący
  Dziwne

  jakim cudem wy juz to wiecie skoro jury zbiera sie dopiero o 2000 polskiego czasu

 • anonim
  cos mi nie pasuje

  wlasnie cos mi tu nie pasuje. przecierz komisja sie zbiera dopiero w poludnie w SLC dlaczego wiec wy juz macie wiadomosc skoro to za niecale poł godziny

 • Redakcja redaktor
  wiemy

  No cóż teraz już chyba wiecie że jest tak jak napisaliśmy. A to skąd mieliśmy godzinkę wczesniej niz powinnismy to juz nasza tajmenica )

 • anonim
  co jest

  ej ludzie nie rozumiem tych roznicy czasu szkoda ze nie bedzie kwalifikacji (((

 • anonim
  SKOKI

  SVEN HANNAWALD IS THE BEST

 • anonim
  do metki

  ty wiesz ze Metka to byla owca wlansie jestem do niej podobna....strasznie glupia

 • anonim
  kozza

  MAłYSZ THE BESICIAK

 • anonim
  no no

  a gdzie telemark u adama i svena

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).