PŚ Pań w Zao: Kwalifikacje odwołane, konkurs przesunięty

 • 2015-01-17 02:13

Wiatr wciąż przeszkadza skoczkiniom na obiekcie HS 100 w Zao. Po próbach 21 zawodniczek, jury japońskich zawodów przerwało, a następnie odwołało serię kwalifikacyjną do sobotniego konkursu indywidualnego. Jego start przewidziano na godzinę 2:15 czasu polskiego.

Po 21 skokach na czele znajdowała się Elena Runggaldier. 24-letnia Włoszka skoczyła 87,5 metra. Na kolejnych pozycjach plasowały się: Svenja Wuerth (83 metry), Anastasija Gładyszewa (81 metrów) oraz Tara Geraghty-Moats (82,5 metra).

Zbyt silne podmuchy wiatru uniemożliwiły dokończenie rywalizacji. Jeżeli warunki atmosferyczne na to pozwolą, już o godzinie 2:15 czasu polskiego rozpocznie się czwarty w tym sezonie konkurs z cyklu Pucharu Świata Pań.

Rekordzistką obiektu jest Sara Takanashi. Faworytka gospodarzy uzyskała przed blisko trzema laty 102,5 metra.

Wyniki na żywo będziecie mogli śledzić za pośrednictwem relacji LIVE FIS >>

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do komentowania skoków na naszym czacie >>. Jednocześnie prosimy, by nie robić tego w komentarzach.

Lista startowa PŚ w Zao (HS 100); 17.01.2015
Nr Zawodniczka Kraj
1 SAWAYA Natsuka JPN
2 WATASE Ayumi JPN
3 TAKEDA Ayuka JPN
4 MATSUHASHI Aki JPN
5 OI Shihori JPN
6 LUSSI Nina USA
7 MORK Anniken NOR
8 WINDMUELLER Sabrina SUI
9 IAKOVLEVA Mariia RUS
10 GERAGHTY-MOATS Tara USA
11 DOLEZELOVA Michaela CZE
12 WUERTH Svenja GER
13 GLADYSHEVA Anastasiya RUS
14 YAMADA Yurina JPN
15 SHIGENO Misaki JPN
16 LEMARE Lea FRA
17 KOBAYASHI Yuka JPN
18 SETO Yuka JPN
19 CLAIR Julia FRA
20 INSAM Evelyn ITA
21 RUNGGALDIER Elena ITA
22 KUSTOVA Alexandra RUS
23 IWABUCHI Kaori JPN
24 KYKKAENEN Julia FIN
25 SEYFARTH Juliane GER
26 BOGATAJ Ursa SLO
27 GRAESSLER Ulrike GER
28 POZUN Katja SLO
29 ERNST Gianina GER
30 LOGAR Eva SLO
31 LUNDBY Maren NOR
32 MATTEL Coline FRA
33 ENGLUND Nita USA
34 PINKELNIG Eva AUT
35 JEROME Jessica USA
36 HOELZL Chiara AUT
37 TIKHONOVA Sofya RUS
38 JAHR Line NOR
39 ITO Yuki JPN
40 VTIC Maja SLO
41 ALTHAUS Katharina GER
42 AVVAKUMOVA Irina RUS
43 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT
44 HENDRICKSON Sarah USA
45 VOGT Carina GER
46 ROGELJ Spela SLO
47 IRASCHKO-STOLZ Daniela AUT
48 TAKANASHI Sara JPN

Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3564) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Stinger profesor
  DragonL

  Pech to teraz jest praktycznie na każdej skoczni... Wieje, wieje i jeszcze raz wieje.

 • DragonL bywalec
  Pech

  Chyba dzisiaj nie poskaczą....;(

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).