Magdalena Pałasz: "Nie wiem co mam robić"

 • 2015-12-04 00:22

Magdalena Pałasz inauguracji sezonu 2015/2016 nie zaliczy do udanych. Podczas czwartkowych kwalifikacji na obiekcie HS 100 w Lillehammer, 20-latka zajęła 35. miejsce, przez co nie awansowała do piątkowego konkursu indywidualnego.

Kinga Rajda i Magdalena PałaszKinga Rajda i Magdalena Pałasz

- Przed Pucharem Świata w Lillehammer skakałyśmy w Rovaniemi. Co mogę powiedzieć. Sama sobą jestem trochę zawiedziona. Nie będę mówić, że skakałam lepiej, a tutaj mi nagle nie wyszło. Od początku czułam, że coś było nie tak i nie do końca jestem na to gotowa. Robiłam wszystkie treningi tak, jak miałam to robić. Myślałam, że wykonałam dobrą robotę, dzięki czemu się tutaj uda, ale jest jak jest i nie wiem co mam robić - stwierdziła Pałasz.

- Chciałabym powoli wracać do swoich wcześniejszych skoków. Miniona zima mocno na mnie wpłynęła. Bardzo dużo się zmieniło nie tylko pod względem skoków, ale także w kwestii psychicznego spojrzenia na to wszystko. Jest mi ciężko, ale mam nadzieję, że będzie lepiej - dodała podopieczna Sławomira Hankusa.

Co zmieniło się w przygotowaniach w stosunku do poprzednich lat? - Treningi wyglądały trochę inaczej. Szczerze powiem, że więcej pracowałam sama w domu i robiłam trochę inne rzeczy. Nie wiem co się stało, że jest tak, a nie inaczej.

Korespondencja z Lillehammer, Dominik Formela i Tadeusz Mieczyński.


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5706) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Madzia

  Madzia to fajna dziewczyna. Na filmiku widać, że trochę jej smutno, że sama by chciała osiągać więcej. Nie rozumiem skąd tyle minusów ma ten filmik.

 • Baciar stały bywalec
  Madzia

  Piękna ta nasza zawodniczka. Jeszcze pokaże klasę i dobre skoki.. ;-) Liczę na Ciebie Maziu

 • blundi początkujący
  Kinga

  rewelacyjnie jak na pierwszy konkurs PŚ.
  Magda - wygląda na to, że kolejny raz za bardzo chce.
  Może inny trener miałby pomysł co zrobić inaczej ?

 • mmm weteran

  Gdyby uroda skakała, byłaby nie do pokonania :)

 • Major_Kuprich profesor
  Śmiesznie mówi

  Zawiodła na całej linii, bo nie wykonała planu minimum - czyli awans do konkursu, nawet z 30 pozycji. Natomiast Rajda to taki nasz Muranka w spódnicy.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).