Stefan Hula: "Niewiele brakło do piątego miejsca"

 • 2016-01-09 23:46

Stefan Hula wspólnie z kolegami wywalczył dziś szóste miejsce w konkursie drużynowym na skoczni w niemieckim Willingen. Triumfowali Niemcy przed Norwegami oraz Austriakami.

"Wczoraj warunki na skoczni były w miarę sprawiedliwe, a dziś niestety wszystko się odwróciło i taki loteryjny konkurs. Myślę, że oddaliśmy solidne skoki. Cała nasza drużyna spisała się dobrze, niewiele brakło do piątego miejsca. Wykonaliśmy swoją pracę" - mówił po zawodach Stefan Hula.

"W serii próbnej dostałem zielone światło, ja nic nie widziałem, Maciek podobnie więc pojechałem i podobno za chwilę włączyło się czerwone światło. W dość kiepskich warunkach skakałem i nad bulą dostałem podmuch i musiałem się ratować" - wyjaśnił Polak.

"Jeśli chodzi o drugą serię to były bardzo trudne warunki, dość mocno wiało. Pewnie na siłę można by ciągnąć konkurs ale było duże ryzyko" - dodał skoczek.

"Pewne rzeczy można jeszcze poprawić w moim skoku ale ten z konkursu był podobny do tych z wczoraj, więc na razie na tym będę bazował i nie oczekiwał, że wykonam jakiś wielki krok na przód. Jutro chciałbym skupić się na tym, aby oddawać podobne skoki i przy szczęściu oraz dobrych warunkach będzie bardzo dobrze" - powiedział Hula.

"Dziś były nowe pomiary i chyba jako jedyny byłem po nich uśmiechnięty, ponieważ wyszło, że mogę mieć niżej o 1 centymetr krok. Nie jest to znacząca różnica ale łatwiej wtedy stanąć do pomiaru na górze skoczni, ponieważ jest zapas i mogę mieć spokojniejszą głowę przed skokiem" - zakończył Stefan Hula.

Korespondencja z Willingen, Tadeusz Mieczyński


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2702) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Gdyby były sprawiedliwe warunki to by może koło 15 miejsca był, ale albo będzie loteria, albo zawodów w ogóle nie bedzie.

 • Major_Kuprich profesor
  Hula jutro może solidnie zapunktować

  W tym momencie jest naszym liderem, bardzo fajnie skacze, przede wszystkim powtarzalnie :>

 • Nowyskoczek5 profesor
  -

  To nie Huli wina skacze swoje

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).