Na żywo:
[X] Zamknij
Pi±tek, 20 lutego 2004, 18:35

Ranking WRL po V-tym periodzie

FIS
FIS
Międzynarodowa Federacja Narciarska FIS opublikowała już najnowszy ranking, na podstawie którego ustalane s± kwoty startowe dla poszczególnych krajów. W ostatnich konkursach P¦ sytuacja Polski nie ulegnie zmianie - będziemy mogli wystawić do każdego konkursu tylko trzech skoczków...

Jedynym bowiem Polakiem, który znajduje się obecnie w czołowej 50-tce WRL jest Adam Małysz (5 lokata). Zaledwie 4 pkt. do zapewnienia Polsce czwartego miejsca, zabrakło Wojciechowi Skupniowi, który został sklasyfikowany na miejscu 52. Kolejne miejsca polaków to 59-te Marcina Bachledy, 67 Mateusza Rutkowskiego oraz 75 Wojciecha Tajnera.

Na pierwsz± pozycję wysun±ł się lider P¦ Janne Ahonen, który o niecałe 60 pkt. wyprzedza Roara Ljoekelsoeya.

Legenda:
I Period 6 08.03. - 22.03.2003
II Grand Prix 09.08. - 31.08.2003
III Period 2 28.11. - 21.12.2003
IV Period 3 29.12. - 06.01.2004
V Period 4 10.01. - 25.01.2004
VI Period 5 07.02. - 15.02.2004

Ranking WRL po 5-tym Periodzie P¦
Lp.Zawodnik i KlubKrajPkt.IIIIIIIVVVI
1. Ahonen, Janne Lahden Hiihtoseura FIN 1230 52 20. 58 18. 268 2. 190 5. 482 1. 180 1.
2. Ljoekelsoey, Roar Orkdal IL NOR 1174 128 11. 150 5. 288 1. 85 11. 363 2. 160 2.
3. Hoellwarth, Martin SC Mayrhofen AUT 1079 192 5. 176 3. 127 11. 230 3. 326 3. 28 18.
4. Hautamaeki, Matti Puijon Hiihtoseura FIN 986 410 2. 16 37. 158 8. 50 19. 267 5. 85 4.
5. Malysz, Adam KS Wisla Ustronianka POL 955 430 1. 240 3. 58 16. 206 7. 21 24.
6. Morgenstern, Thomas SV Villach AUT 910 130 10. 223 1. 29 30. 198 4. 308 4. 22 23.
7. Pettersen, Sigurd Rollag og Veggli IL NOR 858 36 25. 104 11. 206 4. 350 1. 161 9. 1 41.
8. Lindstroem, Veli-Matti Lahden Hiihtoseura FIN 681 127 12. 120 8. 176 5. 142 8. 98 19. 18 26.
9. Kasai, Noriaki Tsuchiya Home JPN 675 136 8. 91 13. 111 12. 149 7. 112 17. 76 5.
10. Uhrmann, Michael WSV-DJK Rastbuechl GER 600 135 9. 23 30. 90 13. 139 9. 173 8. 40 10.
11. Kiuru, Tami Lahden Hiihtoseura FIN 583 201 4. 117 9. 176 5. 38 23. 25 38. 26 19.
12. Romoeren, Bjoern Einar Hosle IL NOR 544 68 17. 13 43. 145 9. 60 15. 235 6. 23 22.
13. Zonta, Peter SK Dolomiti Ljubljana SLO 510 11 36. 12 44. 82 14. 249 2. 139 11. 17 27.
14. Hannawald, Sven SC Hinterzarten GER 509 234 3. 22 31. 172 7. 80 12. 1 58.
15. Spaeth, Georg SC Oberstdorf GER 459 3 48. 44 22. 40 27. 162 6. 80 22. 130 3.
16. Kokkonen, Akseli Lahden Hiihtoseura FIN 450 26 30. 190 2. 77 16. 29 24. 126 13. 2 39.
17. Benkovic, Rok SC Menges SLO 433 68 17. 175 4. 35 29. 67 14. 74 24. 14 30.
18. Ingebrigtsen, Tommy Byaasen IL NOR 402 99 14. 5 51. 75 17. 54 18. 104 18. 65 6.
19. Schmitt, Martin SC Furtwangen GER 345 72 16. 51 19. 57 22. 40 21. 94 20. 31 15.
20. Goldberger, Andreas SC Waldzell AUT 340 60 17. 81 15. 41 20. 141 10. 17 27.
21. Mechler, Maximilian WSV Isny GER 319 124 6. 71 18. 76 13. 22 40. 26 19.
22. Ammann, Simon RG Churfirsten SUI 296 102 13. 18 38. 56 17. 80 22. 40 10.
23. Kuettel, Andreas Einsiedeln SUI 281 61 16. 28 32. 40 21. 139 11. 13 31.
24. Kofler, Andreas SV Raika Natters-Bergisel AUT 265 2 50. 32 27. 70 19. 21 28. 120 15. 20 25.
25. Liegl, Florian SV Raika Natters-Bergisel AUT 257 170 7. 16 37. 24 34. 15 29. 32 13.
26. Bystoel, Lars IL Eldar NOR 256 4 45. 50 20. 86 10. 116 16.
27. Miyahira, Hideharu Mizuno JPN 253 178 6. 15 39. 43 24. 17 43.
28. Widhoelzl, Andreas SC Fieberbrunn AUT 252 38 24. 22 31. 133 10. 26 25. 1 58. 32 13.
29. Herr, Alexander Schonach/ Rohrhardsberg GER 208 12 34. 62 15. 16 40. 9 34. 73 25. 36 12.
30. Janda, Jakub Dukla Frenstat CZE 206 50 21. 106 10. 15 41. 35 36.
31. Schwarzenberger, R. TSU St. Veit AUT 202 19 33. 103 12. 25 33. 9 34. 46 31.
32. Loitzl, Wolfgang WSC Bad Mitterndorf AUT 182 39 23. 26 25. 67 26. 50 7.
33. Peterka, Primoz SK Triglav Kranj SLO 181 27 28. 122 7. 7 49. 14 30. 11 49.
34. Kranjec, Robert Triglav Kranj SLO 170 94 15. 33 26. 14 42. 29 17.
35. Chedal, Emmanuel Courchevel FRA 169 11 36. 69 14. 29 30. 1 42. 14 47. 45 8.
36. Higashi, Akira Nihon Kucho JPN 154 6 50. 22 27. 81 21. 45 8.
37. Solem, Morten Trondheim Skiklubb NOR 149 8 48. 13 31. 125 14. 3 37.
38. Stensrud, Henning Hurdal IL NOR 148 42 23. 3 54. 41 26. 4 38. 50 29. 8 33.
39. Bardal, Anders Steinkjer Skiklubb NOR 131 4 45. 9 46. 64 20. 13 31. 41 34.
40. Funaki, Kazuyoshi FIT JPN 118 47 22. 3 54. 40 27. 28 37.
41. Hocke, Stephan WSV Oberhof 05 GER 108 2 57. 43 24. 12 33. 21 41. 30 16.
42. Thurnbichler, Stefan Kitzbuehl SC AUT 100 58 19. 26 29. 16 45.
43. Nagiller, Christian SV Raika Natters-Bergisel AUT 93 35 26. 14 41. 7 49. 37 35.
44. Ito, Daiki Shimokawa HS JPN 71 55 28. 16 29.
45. Erikson, Johan Holmens IF SWE 69 44 32. 25 21.
46. Yamada, Hiroki Kitano Construction JPN 68 63 21. 4 38. 1 58.
47. Ruuskanen, Juha-Matti Puijon Hiihtoseura FIN 65 65 27.
48. Happonen, Janne Puijon Hiihtoseura FIN 62 26 30. 36 24.
48. Ritzerfeld, Joerg WSV Oberhof 05 GER 62 9 46. 5 52. 3 40. 44 32. 1 41.
50. Dessum, Nicolas Douanes CS Courchevel FRA 60 4 45. 7 48. 49 30.
51. Hautamaeki, Jussi Puijon Hiihtoseura FIN 58 45 23. 3 40. 10 32.
52. Skupien, Wojciech WKS Zakopane POL 56 32 27. 20 42. 4 36.
53. Neumayer, Michael SK Berchtesgaden GER 54 8 39. 46 21.
53. Matura, Jan Dukla Liberec CZE 54 7 42. 15 39. 9 46. 23 39.
55. Fras, Damjan Ilirija Fersped SLO 46 35 25. 9 46. 2 57.
56. Jones, Clint Steamboat Winter SpC USA 45 20 32. 20 36. 5 54.
57. Lappi, Arttu Puijon Hiihtoseura FIN 34 32 27. 2 57.
58. Salumae, Jens Nomme Ski Club EST 31 21 33. 10 44.
59. Cecon, Roberto G.S. Fiamme Gialle ITA 27 27 28.
59. Bachleda, Marcin WKS Zakopane POL 27 18 38. 9 51.
61. Pieper, Stefan SK Winterberg GER 25 12 44. 3 55. 10 50.
62. Mazoch, Jan Dukla Frenstat CZE 24 21 33. 3 55.
63. Silaev, Alexei Moskva WVSM RUS 22 22 35.
64. Schneider, Balthasar SC Bregenzerwald AUT 20 20 36.
64. Koch, Martin SV Villach AUT 20 20 35.
66. Kaneko, Yusuke Tokyo Biso JPN 18 18 36.
67. Rutkowski, Mateusz TS Wisla Zakopane POL 17 17 43.
68. Vassiliev, Dmitri WWS ZCK Ufa RUS 16 10 44. 6 37.
69. Damjan, Jernej Ilirija Fersped SLO 15 15 46.
70. Ipatov, Dimitry Magadan RUS 14 9 34. 5 34.
70. Takano, Teppei Tsuchiya Home JPN 14 14 47.
70. Schwall, Tommy Steamboat Winter SpC USA 14 14 41.
73. Kornilov, Denis Sdushor RUS 13 13 43.
74. Duffner, Christof SC Schoenwald GER 12 12 34.
75. Alborn, Alan Alaska USA 9 9 38.
75. Tajner, Wojciech KS Wisla Ustronianka POL 9 9 51.
75. Bader, Ferdinand SC Auerbach GER 9 9 51.
78. Tachtahunov, Asan Tschimbulak KAZ 8 4 53. 4 55.
78. Jaafs, Kristoffer IF Friska Viljor SWE 8 8 39.
78. Moellinger, Michael SC Hinterzarten GER 8 8 39.
81. Mesik, Martin Dukla Banska Bystrica SVK 7 3 54. 4 54.
81. Aaraas, Jon Ready NOR 7 7 48.
83. Olli, Harri Ounasvaaran Hiihtoseura FIN 6 6 51.
83. Ylijaervi, Janne Lahden Hiihtoseura FIN 6 6 43.
85. Doennem, Olav Magne Oevre Surnadal IL NOR 5 5 52.
85. Salminen, Pekka Puijon Hiihtoseura FIN 5 5 34.
85. Urbanc, Rok Triglav Kranj SLO 5 5 44.
85. Hafele, Mathias SC Arlberg AUT 5 5 51.
89. Zhaparov, Radik Tschimbulak KAZ 3 3 56.
89. Keituri, Kalle Team Kaseva FIN 3 3 48.
89. Anisimov, Maxim RCHWCM Minsk BLR 3 3 37.
92. Mueller, Roland SV Raika Natters-Bergisel AUT 2 2 39.
92. Kang, Chil Gu Muju Resort KOR 2 2 57.


tad, ¬ródło: Informacja własna
ogl±dalno¶ć: (5993) ilo¶ć komentarzy: (5)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl