LPK Pań w Oberwiesenthal: Lucile Morat wygrywa, Kinga Rajda 23.

 • 2016-08-26 18:55

Francuzka Morat Lucille wygrała pierwszy konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego Pań w niemieckim Oberwiesenthal (HS 106). 15-latka zdecydowane zwycięstwo zapewniła sobie skokami na 98 i 97m, co dało jej notę 231,8 pkt. Na drugim miejscu uplasowała się Katharina Althaus (101 i 93m - 221,6 pkt.), a na najniższym stopniu podium stanęła Lara Malsiner (96,5 i 91m - 220,3 pkt.)

Do serii finałowej awansowała Kinga Rajda, której skokami na 78 i 83,5m wywalczyła dziś 23. miejsce z notą 154 punktów. Pozostałe nasze zawodniczki spisały się słabiej. Na miejscu 38. została sklasyfikowana Kamila Karpiel (70,5m i 48,9 pkt.), 43. była Anna Twardosz (66,5m i 39,4 pkt.), a 47. miejsce zajęła Joanna Szwab (65,5m i 35,1 pkt.).

Kolejne zawody Pań w Oberwiesenthal już jutro, o godzinie 12:30.

WYNIKI I KLASYFIKACJE:
Zobacz wyniki I serii konkursu >>
Zobacz końcowe wyniki konkursu >>
Zobacz aktualną klasyfikację generalną Letniego Pucharu Kontynentalnego Pań >>


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4144) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • sheef profesor
  Podsumowanie występu Polek w pierwszym konkursie LPK w Oberwiesenthal

  Dzisiejsze wyczyny naszych dziewczyn były można powiedzieć bez fajerwerków (myślę też, że można je nazwać stosunkowo słabymi). Jedynie Kinga Rajda zdołała zdobyć dziś punkty oddając poprawny (I seria) i dobry (II seria) skok. Po Ani Twardosz spodziewałem się nieco więcej.

 • anonim
  Brawo dla Virag

  potwierdziła że obecnie stać ją na pkt nie tylko w Fis cupie po tych występach w Alpen cup świetnie jeszcze tylko fajnie jakby Łotyszce sie udało no i miło że Słowaczka sie pokazała

 • anonim

  No proszę, niedługo Węgierka będzie startować w PŚ kobiet.
  U Panów jest to cytując klasyka "absolutna niemożliwość"

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).