¦roda, 11 stycznia 2017, 21:55

P¦ w Wi¶le: Składy zespołów

Skocznia w Wi¶le-Malince
Skocznia w Wi¶le-Malince
fot. Tadeusz Mieczyński

Do nadchodz±cych zawodów z cyklu Pucharu ¦wiata w Wi¶le Malince zgłoszonych zostało 68 zawodników z 17 państw. Na obiekcie im. Adama Małysza nie wyst±pi± m.in. Peter Prevc czy Severin Freund, ale polscy kibice będ± mieli okazję podziwiać dawno niewidzianych Gregora Schlierenzauera i Kaarela Nurmsalu czy dwunastoosobow± grupę Biało-Czerwonych. Oficjaln± listę startow± poznamy w pi±tek po odprawie technicznej, a więc około godziny 11:20.

Program P¦ w Wi¶le (HS 134):

Pi±tek, 13.01.2017

11:00 - Odprawa techniczna

16:00 - Oficjalny trening

18:00 - Kwalifikacje

Sobota, 14.01.2017

15:00 - Seria próbna

16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 15.01.2017

14:30 - Kwalifikacje

16:00 - Pierwsza seria konkursowa

Lista zgłoszeń P¦ w Wi¶le (HS 134) stan na 11.01.2017 (21:50)
Lp.ZawodnikKraj
1 FETTNER Manuel AUT
2 HAYBOECK Michael AUT
3 KOFLER Andreas AUT
4 KRAFT Stefan AUT
5 SCHIFFNER Markus AUT
6 SCHLIERENZAUER Gregor AUT
7 TOLLINGER Elias AUT
8 ZOGRAFSKI Władimir BUL
9 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN
10 HLAVA Lukas CZE
11 JANDA Jakub CZE
12 KOUDELKA Roman CZE
13 POLASEK Viktor CZE
14 STURSA Vojtech CZE
15 NURMSALU Kaarel EST
16 AALTO Antti FIN
17 LARINTO Ville FIN
18 MAEAETTAE Jarkko FIN
19 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA
20 EISENBICHLER Markus GER
21 FREITAG Richard GER
22 GEIGER Karl GER
23 LEYHE Stephan GER
24 WANK Andreas GER
25 WELLINGER Andreas GER
26 BRESADOLA Davide ITA
27 COLLOREDO Sebastian ITA
28 ITO Daiki JPN
29 KASAI Noriaki JPN
30 KOBAYASHI Ryoyu JPN
31 SAKUYAMA Kento JPN
32 TAKEUCHI Taku JPN
33 TKACZENKO Siergiej KAZ
34 ŻAPAROW Marat KAZ
35 FANNEMEL Anders NOR
36 FORFANG Johann Andre NOR
37 GRANERUD Halvor Egner NOR
38 HILDE Tom NOR
39 JOHANSSON Robert NOR
40 STJERNEN Andreas NOR
41 TANDE Daniel Andre NOR
42 BIEGUN Krzysztof POL
43 HULA Stefan POL
44 KŁUSEK Bartłomiej POL
45 KOT Maciej POL
46 KUBACKI Dawid POL
47 MIĘTUS Krzysztof POL
48 MURAŃKA Klemens POL
49 STOCH Kamil POL
50 WOLNY Jakub POL
51 ZIOBRO Jan POL
52 ZNISZCZOŁ Aleksander POL
53 ŻYŁA Piotr POL
54 HAZETDINOW Ilmir RUS
55 KLIMOW Jewgienij RUS
56 KORNIŁOW Denis RUS
57 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS
58 DAMJAN Jernej SLO
59 OSTERC Aljaz SLO
60 PAVLOVCIC Bor SLO
61 PREVC Cene SLO
62 PREVC Domen SLO
63 SEMENIC Anze SLO
64 TEPES Jurij SLO
65 KALINICZENKO Witalij UKR
66 BICKNER Kevin USA
67 GLASDER Michael USA
68 RHOADS William USA


Dominik Formela, ¬ródło: wisla-malinka.com
ogl±dalno¶ć: (34075) ilo¶ć komentarzy: (121)

Dyskusja do wiadomo¶ci

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY
Najnowsze Tweety:
Letnie
Grand Prix
Letni
CoC
FIS
Cup
LGP
Pań
LPK
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Oslo HS106
15.09.2018
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.JAKOWLEWA LidijaRosja415
2.IRASCHKO-STOLZ DanielaAustria400
3.BARANCEWA AleksandraRosja382
4.SZPINIEWA AnnaRosja271
5.BRECL JernejaSlowenia236
13.PAŁASZ MagdalenaPolska84
25.KARPIEL KamilaPolska48
27.KIL JoannaPolska46
27.TWARDOSZ AnnaPolska46
33.RAJDA KingaPolska40
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
07.07.2018
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KRIZNAR NikaSlowenia580
2.GOERLICH LuisaNiemcy388
3.HARALAMBIE DanielaRumunia382
4.REISCH AgnesNiemcy362
5.FREITAG SelinaNiemcy256
6.KARPIEL KamilaPolska247
7.TWARDOSZ AnnaPolska224
10.RAJDA KingaPolska203
30.PAŁASZ MagdalenaPolska90
47.CIE¦LAR PaulinaPolska61
55.HARSCHE KatarzynaPolska48
101.KIL JoannaPolska8
Pełna klasyfikacja..»
Kroppa
2000-2018 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl