Maciej Kot: Niemiecka firma ma monopol na buty. To zła sytuacja

 • 2017-12-31 22:30

Awans do noworocznego konkursu w Garmisch-Partenkirchen bezproblemowo uzyskali między innymi Stefan Hula i Maciej Kot. Aktualny mistrz Polski, będący na fali wznoszącej, w kwalifikacjach finiszował na trzeciej pozycji, natomiast zmagający się z problemami sprzętowymi zakopiańczyk uzyskał 19. notę dnia. Z wymienioną dwójką porozmawialiśmy po sylwestrowych seriach na Olympiaschanze.

Korespondencja z Garmisch-Partenkirchen, Dominik Formela


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (9532) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • yyy profesor

  Jeżeli chodzi o sprzęt to powinien o niego dbać jakiś uczony inżynier po dobrych studiach i z pasją, a nie Maciek Kot.

 • Kris1952 stały bywalec
  Hula

  Hula w pełni zasłużył na drużynówkę!!!

 • cavalierjan19 profesor

  Różnie to bywa z Kotem, z jednej strony podchodzi momentami treningowo do konkursu, a z drugiej za bardzo zależy mu na dobrych wynikach, a nie jakości skoków. Widać zmianę w podejściu do skoków i może w samych próbach zobaczymy niedługo jakąś zmianę. Do dziesiątki nie jest daleko, oby Kot zaczął się w niej co raz częściej meldować przed IO.
  Jeżeli chodzi o sprzęt, to trudno powiedzieć, jak wpływa to na próby Maćka, bo problemu są głównie związane z ułożeniem ciała po wybiciu, choć kto wie, czy sprzęt nie ma na to minimalnego wpływu.
  Co do Stefana można być spokojnym. Jest w formie, skacze równo, odpuszcza treningi-widać, że psychicznie podbudowało go to 5 miejsce. Jutro kolejne miejsce w piątce? Osobiście biorę w ciemno.

 • SebaSzczesny profesor
  Kot

  Po zakończeniu kariery powinien pracować w polskim sztabie jako specjalista od sprzętu.
  Ma na ten temat do powiedzenia najwięcej ze wszystkich i nie ma wywiadu w którym coś by nie powiedział o sprzęcie.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).