Murańka o dominacji w Wiśle: Jest progres!

 • 2019-08-12 19:49

Pierwszoplanową postacią weekendu z Letnim Pucharem Kontynentalnym w Wiśle-Malince okazał się Klemens Murańka. 24-latek wygrał oba konkursy na skoczni im. Adama Małysza (HS134), dzięki czemu przybliżył się do powiększenia naszemu krajowi kwoty na 2. okres Letniego Grand Prix. Wywalczenie siódmego miejsca startowego będzie głównym celem zawodnika w najbliższy weekend, kiedy weźmie udział w zawodach na obiekcie HS106 w czeskim Frensztacie pod Radhoszczem.

Korespondencja z Wisły, Piotr Bąk


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4879) komentarze: (9)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Qwerty_PL początkujący
  @Złoty Orzeł

  Wiesz, aż tak bardzo nie onanizuję się jak Ty nad tą stroną, więc nawet nie wiem kim jest "SkiBartus1994 ". Widelec znam, nawet używam:).

 • Złoty Orzeł profesor
  @Qwerty_PL

  I te Twoje żarciki jak SkiBartus1994 o Widelcu...

 • FilthTheConqueror początkujący
  @Oczy Aignera

  Chodził ogólnie o Polskę wtedy bo Stoch był drugi, więc Polak napewno wygra :)

 • Kamil G bywalec
  @Nowyskoczek5

  Pewnie meble robi

 • Qwerty_PL początkujący
  @Nowyskoczek5

  Tnie deski. Faktycznie temat na artykuł.

 • Oczy Aignera profesor
  @Nowyskoczek5

  Ja wysłałem do Janka list w marcu i nadal nie dostałem odpowiedzi. Być może się zgubił, ale mógł też się nim nie zainteresować.
  Pamiętam, że Sebastian Szczęsny mówił o pewnej wygranej Janka w momencie, gdy ten dopiero co wychodził z progu i nabierał wysokości.

 • Oreo profesor

  Ciekawostka z Kanady po konkursach w Wiśle. Gdy zdyskowali Lauchlana, ten napisał na twitterze "Co prawda mnie zdyskwalifikowali na górze, ale przynajmniej nie byłem jednocześnie zdyskwalifikowany i 31. w konkursie"
  odpowiedź Boyd-Clowesa: "Oh, that's me"

  Lauchlan is the best

 • sowa123 bywalec

  Jest forma ! teraz trzeba walczyc w Fernsztacie

 • Nowyskoczek5 profesor

  Trzymam kciuki za Klemensa bo widać jest postęp.

  Dzisiaj oglądalem konkurs PS w Engelbergu 2013 . Klemens tam bardzo dobrą lokate wywalczył no i Janek Ziobro wygrał i stanął na podium. Brakuje mi tego chłopa. To były czasy !

  Może skijumping da jakis news co tam u Janka słychać ?

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).