Na żywo:
  • LPS | Zao | pierwsza seria konkursowa

    09:00 |Relacja FIS

  • LCOC | Planica | pierwsza seria konkursowa

    10:00 |Relacja FIS

[X] Zamknij
Niedziela, 17 października 2004, 16:07

Florian Liegl Mistrzem Austrii na dużej skoczni w Bischofshofen

Florian Liegl
Florian Liegl

W dzisiejszym konkursie na dużej skoczni w Bischofshofen, tytuł Mistrza Austrii wywalczył, dość nieoczekiwanie, Florian Liegl, dzięki dwóm, pięknym stylowo skokom na 139m. Srebrny medal zdobył Andreas Kofler (137 i 137,5m), a brąz przypadł, prowadzącemu ex aequo po pierwszej serii, Andreasowi Widhoelzlowi (139 i 134,5m).


Tuż za podium uplasował się dziś Wolfgang Loitzl po skokach na 134,5 i 135,5m, a po słabej pierwszej próbie, dopiero piąte miejsce zajął obrońca tytułu - Martin Hoellwarth (133 i 137m).

Wczorajszy triumfator na średniej skoczni - Thomas Morgenstern - tym razem wypadł gorzej, zajmując szóstą lokatę (131,5 i 136m).

Niezłe, siódme miejsce wywalczył, mający ostatnio przerwę w treningach, Reinhard Schwarzenberger (132 i 133m).

Utytułowany Andreas Goldberger, podobnie jak i wczoraj, spisał się przeciętnie, osiągając 128 i 126m (9 pozycja).




Wyniki Mistrzostw Austrii, Bischofshofen, HS 140 - 17.10.2004
Lp.Zawodnik i KlubOdl.1Pkt.1Odl.2Suma Pkt.
1 LIEGL Florian TIROL 139143,7139288,9
2 KOFLER Andreas TIROL 137139,6137,5281,1
3 WIDHÖLZL Andreas TIROL 139143,7134,5279,8
4 LOITZL Wolfgang STEIERMARK 134,5135,6135,5272,0
5 HÖLLWARTH Martin TIROL 133131,4137266,5
6 MORGENSTERN Thomas KÄRNTEN 131,5129,2136264,5
7 SCHWARZENBERGER Reinhard SALZBURG 132129,6133262,0
8 SEIWALD Alexander SALZBURG 135133127,5253,0
9 GOLDBERGER Andreas OBERÖSTERREICH 128122,9126240,2
10 MÜLLER Roland TIROL 124,5113,1128,5235,4
11 SCHNEIDER Baltasar VORARLBERG 123110,4129,5233,5
12 KAISER Stefan KÄRNTEN 122109,1126225,4
13 THURNBICHLER Stefan TIROL 118,5101,8127219,4
14 PAULI Arthur TIROL 127,5121110205,0
15 HAFELE Matthias TIROL 11288,1124,5202,7
16 RAMMERSDORFER Stefan OBERÖSTERREICH 119102,7118202,6
17 NAGILLER Christian TIROL 11898,9119200,6
18 NAGILLER Michael TIROL 118100,4117,5199,4
19 KNAUSS Florian STEIERMARK 11492,7120,5199,1
20 TSCHUSCHNIG Lukas KÄRNTEN 11799,1117198,2
21 FALLMANN David OBERÖSTERREICH 112,589,5118,5192,3
22 LECHNER Vincent SALZBURG 118,5101,3112,5191,3
23 KALTENBÖCK Bastian SALZBURG 107,579124,5190,6
24 LENZ Christoph VORARLBERG 112,590117189,1
25 KOCH Martin KÄRNTEN 10370,4127187,5
26 BECKER Stefan TIROL 111,586,7114179,9
27 THURNBICHLER Thomas TIROL 10676,8117,5177,3
28 PEER Johannes TIROL 109,583,1114,5176,7
29 INNERWINKLER Stefan KÄRNTEN 10266,6119,5168,2
30 FETTNER Manuel TIROL 111,587,2104,5160,3
31 STROLZ Andreas TIROL 10063116158,8
32 HUTER Chistoph TIROL 10166,3114158,5
33 LACKNER Daniel OBERÖSTERREICH 11287,6103,5158,4
34 WAMBACHER Gerald OBERÖSTERREICH 11288,1102155,7
35 PERCHT Gerald STEIERMARK 103,570,3108150,7
36 HIRNER Martin STEIERMARK 102,569107146,1
37 MODER Daniel VORARLBERG 10063107,5142,0
38 FETTNER Nicolas TIROL 9551112139,6
39 RESCH Manuel STEIERMARK 10063,5106139,3
40 PERISCHER Christian STEIERMARK 9344,9114136,1
41 PFEIFFER Alexander SALZBURG 8940,2103,5110,5
42 DRUML Matija KÄRNTEN 9044100107,5
43 LECHNER Markus TIROL 8635,39282,4



tad, Źródło: Informacja własna
oglądalność: (5089) ilość komentarzy: (16)

Dyskusja do wiadomości

PROSTY ZAGNIEŻDŻONY


Najnowsze Tweety:
Puchar
Świata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja PŚ:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 10:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria125
4.PARK Guy-LimKorea92
5.SZPINIEWA AnnaRosja80
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs PŚ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl