LMP Pań w Szczyrku: Szwab najdalej w serii próbnej

 • 2020-10-17 10:10

Joanna Szwab okazała się najlepsza w serii próbnej przed konkursem indywidualnym pań na Letnich Mistrzostwach Polski w Szczyrku (HS104). Srebrna medalistka ubiegłorocznego czempionatu uzyskała odległość 99,5 metra.

Drugie miejsce zajęła obrończyni tytułu, Kinga Rajda, która wylądowała na 99 metrze. Trzecia była Nicole Konderla (93,5 m), a czwarta - Kamila Karpiel (92,5 m).

Serię próbną rozegrano z 16. belki startowej.

Początek zawodów o 10.30. Transmisja na stronie tvpsport.pl >>

Wyniki "na żywo" możecie śledzić za pośrednictwem relacji LIVE PZN >>

Wyniki serii próbnej LMP Pań w Szczyrku (HS104); 17.10.2020
Lp. Nr Zawodniczka Klub Skok
1 12 SZWAB Joanna KS AZS AWF Katowice 99.5
2 13 RAJDA Kinga SS-R LZS Sokół Szczyrk 99.0
3 10 KONDERLA Nicole KS AZS AWF Katowice 93.5
4 3 KARPIEL Kamila AZS Zakopane 92.5
5 11 TWARDOSZ Anna KS AZS AWF Katowice 91.5
6 1 BEŁTOWSKA Pola AZS Zakopane 84.5
7 9 PAŁASZ Magdalena AZS Zakopane 81.0
8 2 SŁOWIK Natalia AZS Zakopane 75.0
9 4 TAJNER Sara SS-R LZS Sokół Szczyrk 72.0
10 7 POLANOWSKA Wiktoria AZS Zakopane 71.0
11 8 PRZYBYŁA Wiktoria SS-R LZS Sokół Szczyrk 68.0
12 6 BEŁTOWSKA Marcelina AZS Zakopane 64.0
DNS 5 KIERSNOWSKA Wiktoria Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  

Adam Bucholz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (2194) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • gracz75 doświadczony

  słaba pierwsza seria

 • Seba Aka Krzychu doświadczony
  @gracz75

  Już jest

 • gracz75 doświadczony

  co jest z sport.tvp , transmisji brak

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).