Pandemia nie zatrzymała Skijumping.pl!

 • 2021-04-01 21:20

Ekipa Skijumping.pl nie opuściła żadnego konkursu z cyklu Pucharu Świata mężczyzn 2020/21. Tej zimy nasz serwis był obecny również na mistrzostwach świata w lotach narciarskich, a także mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w trakcie pandemicznego sezonu zanotowaliśmy rekordową oglądalność portalu.

Przez prawie 130 dni trwania sezonu przemierzyliśmy dziesiątki tysięcy kilometrów. Od listopada do marca odwiedziliśmy piętnaście miejscowości w ośmiu krajach, z których relacjonowaliśmy zawody rozgrywane w ramach Pucharu Świata, a także światowego czempionatu w lotach narciarskich i narciarstwie klasycznym.

W dobie pandemii COVID-19 - by bez przerwy towarzyszyć najlepszym skoczkom narciarskim na świecie - łącznie wykonaliśmy ponad 60 testów pod kątem obecności wirusa SARS-CoV-2, których wyniki każdorazowo dawały wynik negatywny.

Tej zimy serwis Skijumping.pl osiągnął rekordową oglądalność. Miesięcznie odwiedzało nas nawet 1,6 mln użytkowników, którzy wygenerowali przeszło 12 mln odsłon. Nasze profile w mediach społecznościowych błyskawicznie zyskiwały na popularności. Szczególnym zainteresowanie cieszył się kanał YouTube, gdzie aktualnie subskrybuje nas już ponad 80 000 osób. Najpopularniejszym materiałem wideo w sezonie 2020/21 okazała się rozmowa z Piotrem Żyłą po zdobyciu złotego medal MŚ w Oberstdorfie, którą obejrzano prawie 670 000 razy.

W trakcie pełnego wyzwań sezonu, osoby współtworzące serwis Skijumping.pl regularnie pojawiały się w roli ekspertów na antenie największych w Polsce rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, z Eurosportem na czele.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom oraz sponsorom, za sprawą których byliśmy w stanie informować sympatyków skoków narciarskich w sprawie najnowszych wydarzeń za kulisami Pucharu Świata i walki o medale mistrzostw świata. Tej zimy wspierali nas m.in. Blachotrapez, Fortuna, Grupa Azoty, Avia, Atlas, Isover oraz Viessmann.

Obiecujemy, że nie przestaniemy pracować nad poprawkami w serwisie, wdrażaniem nowych rozwiązań i odświeżeniem poszczególnych działów. Przez cały okres wiosenno-letni nieustannie będziemy Was informować o tym, co dzieje się w świecie skoków, o zmianach przepisów, kalendarzach, kadrach oraz przygotowaniach poszczególnych ekip do kolejnej zimy. Jak zawsze czekamy na Wasze sugestie oraz uwagi.

Na koniec przypominamy, iż już dziś - tylko do końca kwietnia - możecie zamówić "Ski Jumping 20/21", a więc foto-kronikę minionego sezonu w skokach narciarskich. Więcej informacji na temat naszej nowej książki znajdziesz pod adresem sklep.skijumping.pl.

Subskrybuj nasz kanał YouTube >>>

Śledź nas na Twitterze >>>

Obserwuj nas na Instagramie >>>

Polub nas na Facebooku >>>


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4397) komentarze: (15)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • nicoz doświadczony

  Wspaniała okładka. Jeden Norweg, jeden Austriak, jeden Niemiec i dwóch Polaków.

 • Bernat__Sola profesor

  Dziękuję za cały sezon. Mieliście niebywałe szczęście, że udało się Wam uniknąć zakażenia. Teraz można już wrócić na Pomorze (i Kaszuby ;)) i spokojnie spędzić Wielkanoc.

 • wiatrhula111 weteran

  Może bezpośrednio nie zatrzymała, ale Dominiczek to chyba będzie musiał przez kilka dobrych lat leczyć się z stresu pourazowego jakiego najpewniej nabawił się, przez zbyt bliską styczność z Covidem

 • semion stały bywalec

  Szkoda, że redaktor Formela i jego Twitter nie został przez nic powstrzymany i działa dalej ku przerażeniu odbiorców...

 • KacperM bywalec

  Dziękujemy! Jesteście najlepsi w tym co robicie i nie zmieniajcie się! Wesołych świąt!

 • INOFUN99 weteran

  Pasja, świetne wywiady to cechy, które was obrazują. Z niecierpliwieniem czekam na kolejne starty. Serdeczne podziękowania za pracę, którą wykonujecie. Gratuluję wytrwania w zdrowiu, w obliczu sytuacji jaka na świecie panuje.

 • Adikson początkujący

  Dziękujemy! Jesteście najlepsi! Wesołych świąt!

 • dar06_ weteran

  Mało jest takich portali sportowych w kraju
  Gdzie my skromni użytkownicy możemy wyrazić swoją opinie na zacnym skijumping

  Dobrze ze jesteście i dziękujemy wszystkim którzy tworzą ten portal
  Wesołych Świąt w gronie rodzinnym życzymy wam

 • Meier_Welle bywalec

  Dziękujemy za wszyyyyyystko!

 • pb88 bywalec

  Dzięki, Panowie Redaktorzy, za świetną robotę, którą robicie. Szacunek się należy. :-) Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowych i wesołych Świąt.

 • atalanta stały bywalec

  Byliście jak zawsze super. :)

 • Morgensternowy_ doświadczony

  Dziękujemy! 😊

 • Homeomorfismus stały bywalec

  Prima Aprilis.

 • raven_34 początkujący

  Dziękujemy!

 • Michalos bywalec

  DZIĘKUJEMY!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).