Posiadasz niezrealizowane bilety na loty w Planicy? Organizatorzy odpowiadają

 • 2021-04-07 14:20

Najlepsi skoczkowie świata - ze względu na trwającą pandemię COVID-19 - przez cały sezon rywalizowali o trofea przy pustych trybunach. Nie inaczej było w Planicy, która gościła czołowych lotników aż dwukrotnie. Najpierw w grudniu, kiedy odrabiano zaległości z marca 2020 roku w postaci mistrzostw świata w lotach narciarskich, a następnie w marcu 2021 roku, kiedy na Letalnicy wieńczono Puchar Świata 2020/21. Teraz Słoweńcy zwracają się do kibiców, którzy są w posiadaniu biletów na którąkolwiek z wymienionych imprez.

- Wszystkim, którzy kupili bilety na MŚ w lotach w marcu 2020 roku, a następnie wymienili je na wejściówki obowiązujące w grudniu 2020 i marcu 2021 roku, dziękujemy za wytrwałość i cierpliwość. Nadzwyczajne warunki epidemiologiczne i obowiązujące przepisy słoweńskiego rządu nadal uniemożliwiają nam spotykanie się podczas sportowych wydarzeń, które wszyscy kochamy - czytamy w komunikacie opublikowanym przez komitet organizacyjny zawodów w Planicy.

Słoweńcy informują, iż kibice zgodnie z obowiązującym prawem mogą ubiegać się o stuprocentowy zwrot ceny biletów za wejściówki na wszystkie spośród wspomnianych imprez. Posiadacze voucherów obowiązujących podczas marcowego terminu MŚ w lotach 2020 mogą z kolei dokonać wymiany na bilety (kiedy te będą dostępne) na finałowe zawody Pucharu Świata 2021/22 na Letalnicy lub zażądać zwrotu pieniędzy po upływie 24 miesięcy od daty wystawienia vouchera.

- Jeżeli posiadacz biletu nie zrealizuje wystawionego vouchera w ciągu 24 miesięcy od daty wystawienia, posiadacz biletu może w ciągu 14 dni od zakończenia tego okresu zażądać od organizatora imprezy sportowej zwrotu kwoty kuponu w ciągu 14 dni od otrzymania wniosku - precyzują organizatorzy konkursów w Planicy.

Słoweński Związek Narciarski, w celu uzyskania dokładniejszych informacji lub odpowiedzi na konkretne pytania, kierują do oficjalnych punktów sprzedaży biletów:

- Kompas - booking@kompas.si
- Eventim - info@eventim.si
- Petrol - ticket@petrol.si


Dominik Formela, źródło: Informacja własna
oglądalność: (1606) komentarze: (3)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Wojciechowski profesor
  @TomekNS

  Zgadza się. Wymyślili tam rzecz dość osobliwą – ci, którzy wymienili bilety na MŚL z marca 2020 nie mogli w żadnym momencie i nadal nie mogą (aż do 2022) dostać zwrotu pieniędzy, za to ci, którzy wymienili je na bilety, ten zwrot dostać mogą. Czyli zdecydował w zasadzie fart.

 • TomekNS stały bywalec

  Ja mam bilety od czasu nieodbytych MŚ w marcu 2020 i od razu organizatorzy pisali że mozna odebrać vouchery które będą obowiązywać aż do marca 2022 roku.

 • Kubalant bywalec

  Teraz jest możliwość, że kibice wezmą udział w finale sezonu 2021/2022. Tylko, że taka możliwość miała być najpierw na MŚWL 2020, a później na zakończenie sezonu 2020/2021. Pewnie za rok będą pisać, że taka możliwość jest w sezonie 2022/2023 itd. aż po wieczne czasy. Jeśli ktoś nie wierzy to proszę bardzo.
  https://www.eska.pl/wiadomosci/minister-zdrowia-nie-ma-zludzen-juz-nigdy-nie-wrocimy-do-czasow-sprzed-pandemii-5-04-aa-wPNL-nFM3-gZnv.html

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).