Zdrowej i radosnej Wielkanocy!

 • 2021-04-04 10:15

Czytelnikom Skijumping.pl życzymy świąt wielkanocnych wypełnionych spokojem, miłością i zdrowiem. Mamy nadzieję, że mimo dalszej walki z pandemią COVID-19 nie zabraknie Wam powodów do uśmiechu i radości - w gronie domowników.

Sympatykom skoków narciarskich, zawodnikom, trenerom oraz całemu środowisku związanemu z tą dyscypliną, życzymy pysznej babki, smacznego jajka, zasłużonego odpoczynku po zakończonym przed tygodniem sezonie zimowym, a także wiosennej pogody ducha i dużo zdrowia w nadchodzących tygodniach.

Życzymy sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, chwil spokoju w pędzie życia codzinnego, a przede wszystkim duchowego przeżycia Wielkanocy. Do zobaczenia wkrótce na skoczniach narciarskich całego świata.

Wesołego Alleluja!


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (1608) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Wiewior bywalec

  Smaczego jajka dla całej redakcji.

 • Sweet doświadczony

  WESOŁYCH ŚWIĄT I UDANEJ CZĘŚCI LETNIEJ ROKU KTORA SIE WLASNIE ZACZYNA WIELKANOCĄ! Dzięki za ten ekstra sezon, mistrzowski, a przedolimpijski! Piotr MŚ, nasza czwórka z Kamilem 2x z brązem i Kamil 3 zawodnikiem PŚ po raz 6 w TOP 3. DO ZOBACZENIA na próbie przedolimpijskiej latem? A NAPEWNO W LISTOPADZIE na starcie sezonu OLIMPIJSKIEGO!! Może najważniejszego w historii dla nas

 • King profesor

  Wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze dla wszystkich czytelników tego forum oraz redakcji w tych trudnych dla nas czasach.

 • KacperM bywalec

  Dziękuję i nawzajem ;)

 • pb88 bywalec

  Dziękuję i nawzajem. Wszystkiego dobrego dla Panów Redaktorów. Przede wszystkim dużo zdrowia.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).